Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ha a tini gyereketek rágót...

Ha a tini gyereketek rágót kérne a boltból (pedig eddig nem rágózott), akkor mi lenne az első dolog ami eszetekbe jutna, miért kellhet neki?

Figyelt kérdés
2022. aug. 6. 14:19
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
96%

Mégis mi baj van a rágóval?

Vagy most konkrétan arra gondolsz, hogy titokban cigizik és a rágóval akarná elfedni a szagát? 🤔

2022. aug. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
95%

Nekem több gondolatom is van. Nekem pl arra kellett először, hogy láttam, hogy egymást megkínálják, illetve tarhálnak rágót, és így be lehet vágódni másoknál az osztályban:)


Másrészt jót tesz szájszag ellen, de stresszlevezetésre is szuper. Lehet csókolózik, vagy fél, hogy kicsúfolják, hogy büdös a szája, mint egy másik osztálytársának, vagy neki tették szóvá, vagy ő érezte máson és gondolta, hogy lehet neki is büdös.. Vagy látott valami filmet, úgy gondolta menő. Vagy fel akarja ragasztani az asztala aljára. Vagy szimplán mentolos kell neki. Vagy cigielfedésre. Vagy valami hülyeséghez(építeni belőle), vagy rágóbuborékot fújni. Én nagyon rá tudok néha erre kattanni, fújom és elpattintom. Vagy diétázik, vagy az emésztését gyorsítaná.


Kb ezek jutottak az eszembe.. de az is lehet, hogy simán változtatni akar, a tinik mindig kipróbálnak új dolgokat.

2022. aug. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Akkor jó, mostanában sok buliba járok és féltem hogy ha kérek akkor azt hinnék hogy ecstasy miatt kell, de csak simán rágcsálni akarom hogy erősödjön az állkapcsom meg ilyenek
2022. aug. 6. 17:25
 14/20 anonim ***** válasza:
94%
13. Hu anyám 🤦‍♀️
2022. aug. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Mostanában előfordul, hogy közelebb került valakihez, amikor nem akar blamába kerülni a szájszaggal, vagy csak megkívánta.
2022. aug. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Rágózni akar.
2022. aug. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
hogy rágozzon
2022. aug. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
74%
Valaki beszólt neki hogy büdös a szája.
2022. aug. 8. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Ecstasy xDDDD
2022. szept. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Én hajlamos vagyok túlgondolni a dolgokat, de ezen nem rugóznék egy pillanatig sem. ;)

Szereti! :)

2022. szept. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!