Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők, ti mit szólnátok ha a...

Szülők, ti mit szólnátok ha a gyereketeket elkapná ez a hungarista/skinhead dolog?

Figyelt kérdés

Pl.:

nácista eszméket hirdetnek/vallanak, hungarista/skinhead zenéket hallgatnak, horogkeresztet-nyilaskeresztet rajzolnak

Szálasit és Hitlert éltetik, mindenkit utálnak aki nem fehér...bakancsot akarnak, bomberdzsekit...stb.

Fúk, lányok egyaránt...

Szülők ti mit szólnátok ehhez?


2009. dec. 7. 15:50
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
42%
leülnék a székre és mélyen magambanéznék, hogy milyen nevelést, erkölcsi normát kapott tőlem/tőlünk?
2009. dec. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
70%

Én magyar vagyok. Hallgatok hungarista zenét, utálom a romákat, de nem hordok bakancsot és bomberdzsekit, nem jártam gárdatüntetésekre.

a gyerekem is legyen magyar, de ne legyen szélsőséges. Különben a dédszüleimet a kedves román nép akolbólította ki Temesvárról. 23/L

2009. dec. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat:)

Kedves utolsó válaszoló, örülnék ha a lányom csak magyar lenne:)

Tehát alányom 14 éves és bakancsot akart ,megkapta vagyis mondtam, hogy ha lesz rá pénze megveheti,ezután másik fűző került bele...Hitlert élteti, a romák+zsidók írtásáról beszél, utálja őket. Elég durva zenéket hallgat, itt nem a Kárpátiára gondolok.Utál mindenkit aki nem fehér...

Már annyiszor próbáltam vele beszélni, hogy ez nem jó. de nem hallgat rám. Szerintetek mit kéne csinálnom?

2009. dec. 7. 16:02
 4/55 anonim ***** válasza:
Hàt ezek szerint megprobàltàl mindent.Majd tanul a maga hibàjàbol!Sajnos....
2009. dec. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:
76%
Beszélgetnék vele sokat, de nem szemrehányóan, elítélve amit csinál. Ez a kamaszkorral járó dolog, de ha nem árt vele senkinek akkor nem aggódnék, majd elhagyja.
2009. dec. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
96%
ki fogja nöni hidd el! Én 6 évig voltam punk úgy kö keményen 18 éves koromig, aztán ez teljesen elmúlt, most 21 vagyok de teljesen normális öltözködéssel és felfogással. Azt azért mondd el neki hogy ha nagyon hangoztatja ezt az eszmét akkor meg fogják verni. Engem is megvertek egy párszor a cigányok pedig nem voltam sose fajgyülölö. Azért vigyázzon nagyon!:(
2009. dec. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
51%
Hát magyarországon ezen nem lehet meglepödni.Hiszen lassan de biztosan elnyomnak minket a cigányok.A fiatal generáció ugye meg még lázongna ezügyben.Nem tudsz csinálni semmit ellene.
2009. dec. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim válasza:
29%

Hát én egy 14 éves fiú vagyok.

Én is nemzeti rockot hallgatok, acélbetkóban járok, Szálasi eszmélyét vallom stb...(Hitlert pedig nem ítélem el, de...)

Nevelje őket nemzetű érzésű felnőtekké, metr ebben a világban szükség van az ilyen emberekre.

Az én szüleim nem erre neveltek, de a magyar eszmékért nem szólnak, de Hitlert nem kedvelik.

2009. dec. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
47%
Hát, ha már így alakult, kérdezd meg tőle, hogy mit tud Hitlerről? Próbálj beszélni vele arról, hogy ő miért és hogyan lett skinhead? Olvasson utána Auswitznak is.Általában kinövik, mert ez divat náluk, csak nehéz ez az időszak. Ha nem akarod eltiltani ettől, akkor előbb lefolyik.
2009. dec. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
40%

Szerintem nincs ezzel olyan nagy baj, csak mond el neki, hogy lehet hirdetni az "eszméit", sajna a cigányok mindig többen vannak... Rengeteg olyan barátom van már akit megvertek emiatt, csak mert kopaszok voltak, vagy mert acélbetkós volt rajtuk sajna. Szerintem is kifogja nőni. Unokahúgom is ilyen volt, bakancsot nem vehetett magának, illetve minden más ilyen "sötét" ruhát is csak a zsebpénzén vehetett, a szülei max csak farmert, zoknit, bugyit vettek neki, vagy normális, színes ruhát, rendes cipőt. Most már 17 éves, a sörét ruha megmaradt, de már nincs lánc, nem kell neki bakancs sem, kicsit lenyugodott, divatos frizurát is vágatott magának.

Egyszer volt egy skinhead barátom, anyu majdnem lefordult a székről, egyáltalán nem bírta, de elfogadta hogy együtt vagyunk, és utólag elmondta, hogy csak azért mert úgy volt vele, hogy tudta egyszer úgy is megjön az eszem, és rájövök nem hozzám való. Egyszer majd a lányodnak is megjön az esze, és rájön hogy miről is szól ez az egész... most csak majmol valakiket, egyszer leszokik róla, ha pedig nem akkor kicsit "halkabbra veszi"

2009. dec. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!