Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Megéri előfizetni a skillo...

Megéri előfizetni a skillo (gyereketető) dolgaira? Azért elég húzós árú néhány dolog rajta..

Figyelt kérdés
2020. szept. 10. 20:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%

Sok minden megéri.

Te látod, nektek mire van szükségetek. Nekünk pl jól jött a logopédiai programja a karantén idején, de az anyakávé is szuper.

A legeslegjobb pedig az éves program volt, hetekre lebontva adott feladatot/játékot/fejlesztést, és abban az évben mindent kedvezményes kuponnal végeztél meg.

Én két évet csináltam végig így a gyerekekkel, sokat most is előveszünk.

2020. szept. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem borzasztóan drága. 20 ezer, hogy a régi játékötleteit újra megnézhesd. Ilyeneket találsz ingyen is a pinterest és hasonló oldalakon, biztos, hogy nem adnék érte pénzt, vagy legalábbis ennyit nem.
2020. szept. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
63%
Ez egy pénzrablás abből minden fent van az interneten.
2020. szept. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
53%
Igen, megèri. Nagyon szìnvonalas, alaposan kidolgozott anyagai vannak. Ez valami ùj, hogy 20 ezerèrt lehet megnèzni a règebbi jàtèkokat?! Eddig az ingyenesek korlàtlanul elèrhetőek voltak, ès a megvett holmin is az volt, hogy nem jàr le.
2020. szept. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
66%

4

[link]

Igen, 20 ezer.

Lehet, hogy szépek az anyagok, de, hogy 2900 ft-ot nem ér egy 3 oldalas pdf, amit ráadásul még nekem kell kinyomtatni az biztos.

2020. szept. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
76%
Jó lenne de baromi nagy pénzlehúzás
2020. szept. 11. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Régen nagyon szerettem, hülye voltam, hogy nen mentettem le mindent, de nekem ez így nagyon drága. Persze megértem, hogy nem akar ingyen dolgozni, de na..
2020. szept. 11. 08:54
 8/12 A kérdező kommentje:
Meg az oké, hogy pinterest és társai, de sehol nem nyomtatható formában vannak a dolgok.
2020. szept. 11. 10:10
 9/12 A kérdező kommentje:
3as hol?
2020. szept. 11. 11:23
 10/12 anonim ***** válasza:
4-es vagyok, èn ìgy is fogom hasznàlni, hogy fizetős lesz. Kifejezetten magyar nyelvre èpülő feladatokat, ennyire színvonalas grafikàval, vàltozatos ès tartalmas fejlesztő feladatokkal nem talàlnèk màshol egyben.
2020. szept. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!