Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 12 évesen több jó barátnője...

12 évesen több jó barátnője van a lányoknak vagy jellemző, hogy van egy aki a legjobb?

Figyelt kérdés
És ha ez az egy pont nincs jó hatással a gyermekedre, akkor mit tennél, mint szülő?
2022. aug. 11. 22:20
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nyitóra: kinél így, kinél úgy.


Kifejtésre:

Először is próbálnám megfejteni, miért ővele barátkozik, mi a "varázsa" annak a lánynak. Közben természetesen magamnak megfogalmaznám azt is, mik azok, amikben szerintem nincs jó hatással a lányomra.

Aztán utána próbálnék beszélgetni a lányommal ezekről.

2022. aug. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Az enyemet epp kidobta az egyetlen legjobb baratnoje,akivel nem igazan szimpatizaltam miutan rajtakaptam h dickpic-et kuldott a lanyomnak.

Lehet konzervativ vagyok de 11.5eves gyerekem ne nezegessen farokfotot+ a masik kislany random idegen felnott ferfiakkal is csetelt aminek a veszelyeire szinten felhivtam a lanyom figyelmet.


En annyit tudtam tenni h elmagyaraztam neki h ez nem egeszseges baratsag es most legyen eros es ne keresse tobbe (ott ultem mellette amikor a kislany szidta ot), es probaltam elmondani h jatszmazik es csak fajdalmat okoz neki,igyekeztem vigasztalni h majd talal mast aki tenyleg oszinte baratnoje lesz.


Tudom h nekem is megvoltak a magam dramai gyerekkoromban a baratnokkel de szerintem most meg durvabb a helyzet azzal h megnyilt az internet.


Legnehezebb talan h elnyerjuk a bizalmukat es szoljanak barmi eri oket.

2022. aug. 13. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!