Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Budapesten mennyire jellemző,...

Budapesten mennyire jellemző, hogy a szép lányoknak beszólnak, zaklatják őket a metrón, villamoson, buszon?

Figyelt kérdés
Szimpla kíváncsiságból kérdezem. Pár Pesti ismerös mesélt sztorikat,hogy a szép lányokat némelyik pasi,hogy zaklatta vagy mit szólt be.. Nektek van ilyen történetetek? Tudom más városokban is előfordul az ilyen, de engem most elsősorban Budapest érdekelne ilyen téren..
2016. máj. 17. 23:54
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Természetesen előfordul, de azért jellemzőnek nem nevezném. Találkoztam már ilyen történetekkel a neten, de élőben még sosem, pedig elég sokat éjszakáztam a városban. Nyilván a kihívó ruhában lévő lányokat könnyebben megtalálják a kretének, de Budapest összességében azért biztonságos városnak számít.
2016. máj. 18. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
7%
Szerintem nagyon gyakori.
2016. máj. 18. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Ez is több mindentől függ. Ha oylan az öltözék akkor esélyesebb a dolog, emg perze ha olyan járatra szállsz, amin soka csöve pl.
2016. máj. 18. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Tomcatters ***** válasza:
36%
Előfordul gyakran sajnos ,és sokszor nem tesz senki semmit,inkább elfordulnak az emberek .....Beszólogatást még csak-csak lehet valamennyire tolerálni,na de mikor már le is tapizza a bunkó.. Olyankor oda kellene csapni ,lehet máskor meggondolna ... perverz k.tsög .. ált 40 körüli k.t.ogok csinaljak 14-15 éves lányokkal...................
2016. máj. 18. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
69%

A verbális zaklatás előfordul, bár szerintem inkább múlik a "férfi" éretlenségén, mint a nő öltözetén vagy viselkedésén.


Fizikai zaklatást nem nagyon látok, persze nem az én seggemhez tolják oda a brét. Viszont ha ilyet látnék, férfiúi kötelességemnek erezném a közbeavatkozast.

2016. máj. 18. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
55%

Normális környékeken nem igazán fordul elő.

Persze aki úgy öltözik, viselkedik az megint más kérdés

2016. máj. 18. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
72%
Van az a verzió, mikor megy néhány fiú akik haverok, és ilyenkor előjön a nagy bátorság, főleg ha egy kis alkohol is van bennük, ilyenkor előfordul hogy beszólogatnak a jó csajoknak, de semmi több. Természetesen a lány, főleg ha egyedül van, akkor zaklatásnak veszi. Persze a molesztálás, tapizás, stb az már durva, de az ritkán fordul elő. Konkrét történetről, ami ismerőssel történt meg, nem is tudok.
2016. máj. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Tomcatters ***** válasza:
7%
Látom itt is vannak perverzek ,akik 0 pontoztak .. grat nekik ... (Ez nalunk csaladban megtörtent a mult heten 4-6 villamoson ... fogat kivertem volna ha ott lettem volna !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2016. máj. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 MZ.per.X ***** válasza:

Előfordulni persze hogy előfordul, de azért azt is vegyük hozzá, hogy csak egy metróvonal napi utasforgalma nagyobb mint egy nagy vidéki város teljes lakossága.


Na meg nem mindegy hogy milyen kerületben, mikor nézzük. Éjszaka mikor tele van részeges fiúkkal-lányokkal a város, vagy nappal.

2016. máj. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
66%

Nem tagadom, hogy ez is előfordul, mint sok más is (pénztárca, mobil lopás, stb), de arról sem szabad megfeledkezni, hogy egyeseknek akkora az egójuk, ami miatt még a kedvesen való rámosolygást is képesek rossz néven venni (mert csak a rosszat látják benne). Németeknél annyira átestek a ló túoldalára, hogy ha férfi vagy, akkor vigyázz, nehogy szétterpesztett lábbal üljél a metrón:

[link]

2016. máj. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!