Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Felsős gyerekek mivel töltik...

Felsős gyerekek mivel töltik a nyári szünetet?

Figyelt kérdés

Arra az esetre gondolok, mikor épp nem valami táborban vannak, tehát nem valami készen kapott programot követnek, hanem magukban vannak.


Vannak spontán bandázasok, kalandok vagy manapság az az általános, hogy begubóznak a telefonjuk mögé?


2022. aug. 13. 17:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
77%

Én 11-15 évesen sokat olvastam, chateltem, nagyokat aludtam, játszottam az állataimmal. Mivel a barátnőimtől messze laktam, velük 11-14 évesen nem is találkoztam, utána lévő nyáron talán 1-2*. Táborba nem mentem.

Azóta is hiányzik, hogy évente 10 hetem legyen magamra.:) Most 22 vagyok.

2022. aug. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%

12 éves a fiam, most megy hatodikba. Sokat gépezik, de sokat is bandázik. Lejárnak biciklizni, focizni, minden nap csinálnak valamit. Szerencsére mostanában szívesen jön le velünk is sétálni, holnapra pedig teljesen magától leszervezte, hogy átmegy anyósomhoz.

A húga 10 éves, ő ötödikbe megy, tehát már majdnem felsős. Ő is ugyanez, azzal a különbséggel, hogy ő egész álló nap barátnőzik, a nap egy részében online (chatelnek, Robloxoznak), a másik részében pedig személyesen, sokat járnak le a parkba, görkoriznak, ilyenek. Olyan nap nincs is, hogy ne találkozna valamelyik barátnőjével.

De nekünk szerencsénk van, lakótelepen élünk, és mindenki nagyon közel lakik.

2022. aug. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
76%
11 a fiam. Most megy felsőbe. Nem jár el, mert nem a közelben laknak a barátai. Napi 3-4 órát gyakorol, a többiben chatel vagy a konzolom játszik vagy olvas.
2022. aug. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
85%

A lányom most megy 9.-be. Nem helyi iskolába járt, ezért itt a faluban egyáltalán nincsenek barátai. Tavaly még ment egy-két táborba, most oda sem akart. Sajnos igen, ő begubózik, a szobájában ül és zenét hallgat.

A fiam 6.-ba megy, ő a helyi suliba jár, neki vannak itt barátai, szinte minden nap jön valaki hozzá. De sokat ül ő is a gép előtt. Bár nem játszik, programozni tanul. Elég profi benne.

2022. aug. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
30%
Szerencsès vagyok, egész nyáron a gyerekeimmel vagyok. Így programozunk otthon vagy a Balcsin (nyaraló). Biciklizünk, fagyizunk, játszótèr ( komolyabb), strand, mozi, állatsimogató, közeli tó, Balatonon fürdés. A barátokkal ebèd után játszik számítógépen 2-3 órat, illetve heti egyszer kb. személyesen taliznak. Nálunk nyáron sokan utaznak, táboroznak, nyaraló van, így ennyit tudunk összehozni.
2022. aug. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
42%
PS-ezik, focizik,fényezi a bohócot, ilyesmik.
2022. aug. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
27%
Maszturbál.
2022. aug. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
49%
Igaza van a 7-nek. Sokat maszturbálnak és a telefont nyomkodják.
2022. aug. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
14 és 13 évesek, a barátok messze laknak. Sétálunk, fagyizunk velük, tv-t néznek, gépeznek, párszor strandon is voltak nagyszülőkkel.
2022. aug. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
47%

8

Nálunk már rá kelkett szólni hogy ne a nappaliban csinálja :S

2022. aug. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!