Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Felsős gyerekek mivel töltik...

Felsős gyerekek mivel töltik a nyári szünetet?

Figyelt kérdés

Arra az esetre gondolok, mikor épp nem valami táborban vannak, tehát nem valami készen kapott programot követnek, hanem magukban vannak.


Vannak spontán bandázasok, kalandok vagy manapság az az általános, hogy begubóznak a telefonjuk mögé?


2022. aug. 13. 17:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

"Napi 3-4 órát gyakorol"

Mit? És miért?

2022. aug. 18. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Hangszereken, mert tudja, hogy ez a dolga és mert szeret gyakorolni.
2022. aug. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

A 9 éves (harmadikos) fiam jövőre felvételizik nyolcosztályos gimibe, így Ő elég sokat gyakorol most a szünetben, magyaros és matekos felvételi feladatlapokat old meg, délutánonként (kb. kétnaponta) pedig együtt ellenőrizzük. Neki napi egy óra gépezési ideje van, többet nem engedünk, mert nem tesz jót az idegrendszerének. Olvasni is szokott, együtt járunk könyvtárba, onnan szokott könyveket, legós újságokat kölcsönözni. Délutánonként, miután hazaérek, ki szoktam vinni Őket a Dunára, strandra, minden van a közelünkben. Bicajozni, segway-ezni szokott, együtt is sokat bicajozunk. Ebéd utáni szieszta időben pedig van egy kis mesenézés.

A 7 éves (elsős) kislányom rengeteget olvas, rajzol, kézműveskedik otthon. Ő is sokat mozog, napi sok órát van az udvaron a trambulinban, kertészkedik, bicajozik, segway-ezik.

Mindkét gyerek szokott a barátokkal találkozni, hol hozzánk jönnek, hol Ők mennek a barátokhoz. Nem egyszer pizsiparti is volt már nálunk, ott aludtak a kis barátok, párszor pedig az én gyerekeim alszanak ott.

Sokat nyaraltunk ezen a nyáron, alig volt 1-2 olyan hét, amikor nem volt program. Táborokban is voltak többször is.

Ha nem én vagyok otthon Velük szabin, akkor a mamák, keresztszülők vigyáznak Rájuk.

Jól, aktívan telik a nyaruk.

2022. aug. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Úhhh, bocs, jól leírtam, csak utána láttam, hog felsősökre kíváncsi a kérdező.

Bocsánat!

2022. aug. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Doglenek, telefont nyomkodnak.
2022. aug. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!