Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A metáltól vagy a technotól...

A metáltól vagy a technotól féltitek jobban a gyereketeket?

Figyelt kérdés
Nem magára a zenére gondolok hanem a velük járó kultúrára stb., mindkét stílus miatt bele lehet kerülni csúnya dolgokba..
2022. aug. 18. 20:37
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
95%
Pankrokmetálos szimatszatyros, acélosbakancsos csajszi voltam fénykoromban, és a mai napig vannak barátságaim azokból a körökből. A fiúk ugyan már levágták a hajukat és csak otthon hordják a koponyás pólókat, az irodában nem, de a zene megmaradt. Ha én vagyok otthon, a pörgősebb cuccot hallgatja a babánk, ha a férjem, akkor a német power metált... nem kell zenei szubkultúrához tartozni ahhoz, hogy elkallódjon valaki. Hallgassa csak, ami neki tetszik - de ha a technót választja, leszigetelem a szobáját 😅😆.
2022. aug. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
7%
A metáltól.
2022. aug. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
92%

Én egyiktől sem féltem. Attól mert valaki az adott zenei stílust szereti, még nem kell elmebeteg, kábítós, piás embernek lenni.

Én főleg metált hallgatok. Soha életemben nem próbáltam ki a drogokat, sőt még a cigarettát sem. Volt viszont olyan évfolyamtársam, aki állandóan magyar nótákat hallgatott, mikor meg valami szertől be volt állva, énekelte is őket...

Amíg a fiaim és a barátaik értékrendje, viselkedése normális, addig nem aggódok.

2022. aug. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
90%

Ha hiperkarmát hallgatok, vagy Vad fruttikat,vagy Quimbyt,a 6 éves lányom is hallja. Sőt,ő kéri,hogy ne Alma zenekar szóljon,hanem Quimby :).


Pedig ezek drogos zenék. Nagyon drogosak. Én csak ilyet hallgatok. Meg külföldi rock meg klasszikus.


Jelenleg pl csak a hiperkarma negy nálam éjjel-nappal. (Sokszor éjjel dolgozom)


Azt hiszem, nem ettől lesz drogos. Én pl nem cigizek,nem iszok,nem drogozok. Soha még csak ki sem próbáltam egyiket sem 1x sem.


Tudom,hogy ez nem metál vagy techno. De talán így is hasznos a válaszom. :)

2022. aug. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
85%
Egyiktől sem.
2022. aug. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
84%
Egyiktől sem. Hülyeség valakit zenétől félteni
2022. aug. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
Én nekem mindkét időszakom volt egymás után, a metálos az kimerült annyiban hogy koncerteken vagy metálos haverokkal házibuliban hányásig ittuk magunkat, de amint belekerültem a techno-ba elég hamar azon kaptam magam, hogy egy erdő mélyén vagyok egy illegális bulin, amin 10-ből 9 ember kábítózott
2022. aug. 18. 21:26
 8/31 anonim ***** válasza:
95%
Én kábszereztem, nem vagyok rá büszke, egy évig folyamatosan rajta voltam. Mégse hallgattam technot.
2022. aug. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
89%

#7

Szerintem 10 emberből egy hozzád hasonló ember van maximum. Attól még, hogy valaki kedveli ezeket a zenéket, nem kell azonosulnia a közössége bizonyos részeivel. Inni, házibuliban hányni valószínűleg metál nélkül is fog a gyerek (kivéve ha olyan nyomi antiszoc, mint én), a techno pedig sajnos (vagy nem sajnos) az egyik legnépszerűbb műfaj manapság, mégsem kábszerezik vadul a fél ország. Inkább magadban keresd a hibát, ne próbáld a zenékre hárítani a gyengeségedet

2022. aug. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Jó akkor inkább úgy írom hogy metálos és raver, mert azok a techno műfajok és szubkultúra amire én gondolok, az nagyon nagyon messze van a "legnépszerűbb műfaj"tól.
2022. aug. 18. 22:11
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!