Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A metáltól vagy a technotól...

A metáltól vagy a technotól féltitek jobban a gyereketeket?

Figyelt kérdés
Nem magára a zenére gondolok hanem a velük járó kultúrára stb., mindkét stílus miatt bele lehet kerülni csúnya dolgokba..
2022. aug. 18. 20:37
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
19%
Metáltól. Én azt látom, hogy a szociálisan sikertelen emberek keverednek bele ebbe a szubkultúrába.
2022. aug. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
91%
Metálos voltam/vagyok kb. 12 éves koromtól, így 34 éves koromra annyi változott, hogy kamaszkorommal ellentétben az öltözködésemen már nem látszik (legalábbis nem nagyon). Nem tudom, miért kellene ettől féltenem a gyerekeimet. A technótól sem féltem őket, az is csak egy zene, ha mellette a gyereket normálisra sikerült nevelni, semmi gond nem lesz. (Igaz, őszintén remélem, hogy szorult beléjük némi ízlés, és nem lesznek technósok, de ez már csak az én egyéni véleményem :D)
2022. aug. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
100%
13 éves alterlányoktól én jobban félek.
2022. aug. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 Bellatrix:3 ***** válasza:
100%
27 éves metálos vagyok rendes munkával plusz jelenleg is tanulok. 2 nyelvet beszélek a sajátomon kívül az angolt anyanyelvi szinten. Nem lettem züllött, pedig tele vagyok tetoválva, piercing meg kék hajam van. Rendes jól fizető állásom és nővérnek tanulok, voltam már sürgősségin is gyakorlaton az összes főnök imádott annak ellenére, hogy milyen a külsőm. A mai napig metál bulikba járok inkább, ritka az ilyen befogadó közösség.
2022. aug. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%

"szociálisan sikertelen emberek"


Hát, akkor inkább vagyok szociálisan sikertelen, mint hogy én ezekkel az emberekkel barátkozzak, tisztelet a kivételnek, de hányingerem van a legtöbb embertől.

2022. aug. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 puritan válasza:
77%

Egy-egy igényesebb metálzene már a komolyzenére emlékeztet, olyan szinten meg van komponálva, és rendkívül magasszintű hangszeres tudást igényel.

Ettől a stílustól nincs miért félteni.

2022. aug. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%
Van drogozó szaktásam. Pop zenét hallgat...
2022. aug. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
85%

Metál és techno? 😃 félteni? 😃 ezek ma inkább jó dolgoknak számítanak.


Képzrld el milyen lenne, ha dél-koreai három betűs bandák lennének a kedvencei, vagy animecon-okra akarna járni 🤢🤢🤮

2022. aug. 21. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
32%
28 jogos :D
2022. aug. 22. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
100%
Drágám, ha testileg, lelkileg bántalmazta valaki gyermekkorában, akkor önromboló lesz, és megkeresi magának a romlását, függőségét, mindegy milyen stílusban.
2022. aug. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!