Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A metáltól vagy a technotól...

A metáltól vagy a technotól féltitek jobban a gyereketeket?

Figyelt kérdés
Nem magára a zenére gondolok hanem a velük járó kultúrára stb., mindkét stílus miatt bele lehet kerülni csúnya dolgokba..
2022. aug. 18. 20:37
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%
Pedig a rave is nagyon népszerű mostanság.
2022. aug. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
100%
Attól még, hogy te kamaszként csapongó voltál, nem törvényszerű, hogy a gyereked is ilyen lesz. Ha pedig mégis, valószínűleg nem a zene miat
2022. aug. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
22%
Rave? Lehet, hogy én vagyok alultájékozott, de szerintem ez a kilencvenes években volt menő, én is jártam ilyen partikra. Manapság már se a techno, se a rave nem menő, csak valami hülye nyivákolást hallgatnak szegények, ja és a metál sem menő már egyáltalán.
2022. aug. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
100%

A lanyom punk

Kek haj csomo piercing koncertek bulik haverok es palinka(bocs fanta 🤣)

Emelett kituno dicseretes az eretsegije siman felettek amire akart menni. Szeogalmas jo tanulo es celtudatos lany.


A fiam metalos, imadja. Most is megy koncertre. De ingben jar, jol fesult, informaitikusnak tanul. Szuper benne.


A legkisebb eppen a poularisabb zenek fele hajlik se siman vegig porog egy Linkin part tribune koncertet. Dobalja a hajat ugral miazmas. O kisbabakent csak zenere tudod elaludni.


En rock/pici metal/pici punk stilus kepiselem, mernok vagyok ezen a teruleten dolgozom mint kozepvezeto. Volt nekem is bulizos sohanemvahyokotthon idoszakom.


Rendszeresen jarunk komolyzenei eloadasokra szinhazba kialitasokra....


Szoval szerintem tokmindegy mit hallgatsz a zene az jo barmilyen is!

2022. aug. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem is gondoltam még ilyenekre...
2022. aug. 18. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
83%
Csak a metálról tudok nyilatkozni, de őszintén le vagyok döbbenve a véleményeden. Csúnya dolgokba? Menj el pl. egy retro koncertre aztán egy metál koncertre, és szűrd le a tanulságot (pont ezt tettem nemrég). Szerintem semmilyen koncerten nem találkozol annyi rendes alakkal, mint egy metál koncerten. Nekem a párom, gyermekeim apja is metál rajongó, normális, tisztességes ember, minta családapa. A gyermekeink pedig már babakorban is Metallicára aludtak el.
2022. aug. 18. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
63%
A metál inkább a kirekesztettek műfaja, egy egyfajta szabadságot ad, sokszor szól filozófiai dolgokról, arról hogy mi folyik a világban, rávilágít az igazságra, együtt érző is sokszor, a Gojira pl. egy tökéletes példa erre.
2022. aug. 19. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
73%
Büszke lennék ha metalos lenne :D
2022. aug. 19. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
87%

Nem féltem zenei ízléstől, abszurd 😃

Örülnék ha jó zenét hallgatna, mert a technótól hányok, de ha azt fogja szeretni, hát az szereti, de akkor fejhallgató.

2022. aug. 19. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:

Akik hánynak a techno-tól, remélem tudják, hogy nem csak az igénytelen coronita létezik ami szól a háttérben ha elmész akármilyen helyre.

[link]

Egyébként így hogy évekig bele ástam magam elég mélyen mindkét stílusba, és van egy minimális alkotói rálátásom is, eléggé magabiztosan állítom, hogy egyik műfaj sem kevesebb a másiknál, és egyik sem igényel a másiknál kevesebb vagy több tudást.

2022. aug. 19. 09:33
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!