Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Iskolás gyerekednek(vagy...

Iskolás gyerekednek(vagy neked) hány évesen tetszett meg először zavarbajövősen valaki?

Figyelt kérdés
Tehát nem ovis "szerelemre" gondolok, amikor még csak jó barátok vagytok, hanem amikor zavarban van a gyerek a másik társaságában, izgul miatta meg titokban lesi, róla rajzolgat és titkolózik, zavarban van, ha beszélnie kell róla, kerüli a témát. Már ilyen "nagygyerekes-kistinis" tetszés érdekel, erre mikor érnek meg érzelmileg a gyerekek.
2022. szept. 18. 19:24
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

6-os vagyok.

Nem tudom, ugyanarról az érzésről beszélünk-e. Én sokat ábrándoztam szerelemről, házasságról, ilyesmiről gyerekkoromtól fogva, de ami azzal a bizonyos fiúval volt, az egészen más. Az tisztán fizikai jellegű volt (direkt nem azt írom, hogy szexuális, mert ez soha nem jutott eszembe vele kapcsolatban), egyszerűen olyan testi tüneteket produkáltam a jelenlétében, amit másokkal soha. Nem voltam belé romantikus értelemben szerelmes, nem ábrándoztam arról, hogy együtt járunk, csókolózunk vagy ilyesmi. Viszont ha a közelembe jött, vagy pláne ha hozzám ért, azonnal elöntötte valami hormon az agyamat.

Érdekes dolgok ezek.

2022. szept. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Igen, 6-11, ugyanerre gondoltam. Amikor zavarban vagy miatta, lefagysz, csak rá gondolsz. Szerintem ez tiniszerelem, akkor is, ha nem olyan igazi mély. Semmi szexuális nem szokott benne lenni, egyszerűen azt se tudja hová legyél a közelében, és az ilyet felnőttként is átélheti pár szerencsés, szerelem első látásra néven futó rendkívül erős vonzalom, mikor nem a teste kell, hanem csak ő:)


Ez szokott lenni a gyerekekkel is, és pont azért aggódom, mert a gyerek még nem élte át, más kortársa meg már igen. Látom, ahogy lefagy a neki tetsző fiú jelenlétében, nem mer ránézni, furcsán viselkedik, lesi, beszél róla, de kerüli is egyben, a lányom meg fel sem fogja, mi is van.

2022. szept. 20. 15:55
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves a lányod?
2022. szept. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Harmadikban:D

8 lehettem, még nem voltam 9.

2022. okt. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!