Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Lányok! Volt már olyan, hogy...

Lányok! Volt már olyan, hogy egyedül mentetek haza sötétben?

Figyelt kérdés

Féltél, volt nálad valami fegyver?? (paprika spray stb..)

(Esetleg olyan történt hogy beléd kötöttek??)


2010. szept. 26. 14:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%
Én nem szoktam félni. Pedig gyakran megyek haza sötétben hétvégén. Egyszer volt olyan hogy 10kor mentem hazafelé és valami csöves részeg fickó dölöngélt mögöttem. Nem szólt hozzám de én egy kicsit paráztam. :P De lekanyarodtam egy utcába és ő meg elment egyenesen. Más ilyesmire nem emlékszem. "Fegyvert" nem szoktam hordani magamnál soha.
2010. szept. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
88%

Nem egyszer...Nem szokott nálam semmi lenni.Picit félek..de kibírom:D

13/L

2010. szept. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
84%

Persze.

Nem félek, nincs nálam semmi, de belém se kötnének, elég testes vagyok :D Ha mégis, lazán leütöm őket.


15/L

2010. szept. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
85%
nem nagyon, ha valahonnan megyünk haza többen akkor mindig kísérgetjük a másikat a buszmegállóig :D illetve hazafelé egy kivilágítatlan utcán is kell mennem, úgyhogy inkább megkérem anyukámat hogy jöjjön ki elém :D nem szívesen megyek egyedül, most oké hogy van nálam vmi spray, de ha jön egy nagyobb banda sokat érek vele.. 17/L
2010. szept. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
85%

Ja, párszor mentem haza egyedül kb este 8-10 között átlagosan.

Egyszer volt, hogy éjfélkor mentem egyedül, de akkor nem haza... =)

Nem volt nálam semmilyen fegyver.


13/L

2010. szept. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
79%
Én fiú vagyok de én is mentem haza éjjel (télen) miután sokat hógolyóztunk a haverokkal.Nálam általában van egy CS-gáz nevezetű cucc.Ilyet használnak a rendőrök.fél óráa megvakít (ha szembe fújod) és kb 10 percig alig bírsz levegőt venni.
2010. szept. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
79%

Mentem már haza nemegyszer.És volt bennem egy kis félsz,de nincs nálam semmilyen "fegyver". :))

14,5/L

2010. szept. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
79%

Igen, akkor 17 voltam.

Kicsit féltem, de inkább voltam mérges...

Nem volt nálam fegyver (csak a körmeim >3)

Belém kötöttek, dudáltak, de úgy csináltam mintha mi sem történt volna és egy kicsivel gyorsabban szedtem a lépteimet.


Ma már inkább mennék taxival. :D


18L

2010. szept. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
85%
nem szoktam egyedül menni sötétben. én elég félénk vagyok,pont ezért (ha tehetem) 6-7 óra után nem megyek ki-egyedül-az utcára.
2010. szept. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen, volt, és sokszor megpróbáltak leszólítani... egy méteres hajam van, bizonyára ezért szúrnak ki állandóan. Mostanság álcázom magam: sapka alá tűröm a hajam, bő pulcsit veszek, és az apám nagy, határozott lépéseit utánozva végigvonulok az enyhe világítással ellátott utakon. Meg se mondanák rólam, hogy lány vagyok :D
2010. szept. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!