Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mikor mentetek először egyedül...

Mikor mentetek először egyedül vezetni?

Figyelt kérdés

Egy hete kaptam kézhez a jogosítványomat, azóta naponta-kétnaponta vezetek (hosszabb utakat is), de csak úgy, hogy a párom ül mellettem és segít, bár nem sokat. Szeretnék már egyedül is menni, intézni a dolgaimat, de azért félek is. Ti mikor vágtatok neki egyedül a nagyvilág útjainak?

Ja, a 'csak a boltig' megyek el nem igazán tartható, mert a belváros közepén lakok :)


2011. szept. 30. 17:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Amikor az első autómat megvettem és elhoztam.
2011. szept. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ami a jogosítvány kézhezvétele után mennyi idővel volt...?
2011. szept. 30. 17:48
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Jogsi kézhezkapásától kb fél évre rá.. amikor apám szólt, hogy anyám elakadt a hóban az emelkedőn.. nyári gumikkal, és hozzam haza a kocsit
2011. szept. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, ha nem érzed magad annyira biztonságban és tartasz ettől az egésztől akkor várjál még kicsit, de ha nem annyira csak iylen "júúúj de izgiii" jellegű a téma, akkor önnálósulj mihamarabb!:) Ha meg gond van még, akkor hadd üljön melletted a párod, biztos megnyugtatja hogy ott lehet... Ha meg kölcsönkocsi akkor végülis valahol érthető hogy a gazdája ott ül melletted, ha meg saját, akkor zárd be az ajtókat és hajrá!:)
2011. szept. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Saját autó.
2011. szept. 30. 18:02
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
...akkor spuri!:D Előző voltam.
2011. szept. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a jogsi megszerzése után két évre. Addig a haverom kocsiját vezettem néha munkába menet.
2011. szept. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Jogsi megszerzése után fél évre rá, de én úgy 1-2hetente vezettem 25km-t max, meg 1x balcsi oda vissza Bptől (200km)
2011. szept. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Jogsi előtt 6 évvel (12 évesen), amíg apám a munkahelyén volt, elvittem az udvarból egy javításra váró Skoda 105-öst, és mentem egy szép nagy kört vele!

:D

2011. szept. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én azonnal, amint meglett a jogsim, másnapra autóvétel és már vezettem is egyedül. Mondanom sem kell nem volt zökkenőmentes. Tükörben és holtérben nem becsültem meg jól, hogy most akkor sávot válthatok e elé, vagy nem, ezért majdnem leszorítottam autót sajna több alkalommal is, dudát is kaptam emiatt. De balesetet egyszer se okoztam, még csak balesetveszélyes helyzetet sem, mert amint dudáltak észbe kaptam. Szóval engem Budapest képzett tovább, nem a mellettem ülők. mivel szerettem már akkor is egyedül vezetni. Aztán emlékszem az első vidéki utamra, az 5-ös úton, nah ott először még a ködlámpát is felkapcsoltam, mindent ami csak létezett. És paráztam mindentől, hogy csak azt látom, amit az autó fénye ad, meg gondom volt a körforgalmakkal, nem tudtam, hogy akkor kell figyelni, ha sok a tábla egyszerre, aztán hírtelen lassíthattam a körforgalom miatt :D
2011. szept. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!