Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Milyen hobbival tudja lekötni...

Milyen hobbival tudja lekötni magát egy tini a kockuláson kívül?

Figyelt kérdés

2022. szept. 27. 08:00
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
87%
Millióféle adódik: olvasás, horgászat, sakkozás, barkácsolás, zenetanulás, túrázás, sportolás, kkézművesség, stb.
2022. szept. 27. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
90%
Olvasás, zene hallgatás, kinti programok. Szülökkel valami neki is imponáló program. Te ismered, tudod miket szeret, olyan témában gondolkozz. Egyébként ennek a generációnak már alap, hogy kockul. Én 26 éves vagyok, már én is ebbe nőttem fel. Tudjuk, hogy mennyi káros hatása van, de a technika fejlődésével ez kivédhetetlen, hogy ne érdekelje. Legyen több olyan dolog az életben ami felkelti a figyelmét a való életben is.
2022. szept. 27. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
82%
Ha már kütyüfüggő, akkor magától nem fogja semmi érdekelni. Be kell íratni mindenhová (érdemes olyanokra, ahová haverok járnak) és reménykedni, hogy szokásává válik, megszereti.
2022. szept. 27. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
88%
Sport.De ahogy már írták,ha már kütyüfüggő akkor magától nem fog mást választani.
2022. szept. 27. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
88%

Barátokkal találkozni, együtt lenni, tanulni valamit, ami érdekli. A kütyüzéssel nekem őszintén szólva olyan esetben nincs bajom, ha pl. valamilyen grafikus programot tanul, vagy weboldalt készít, mint pl. a tesóm annó. A férjemnek is volt egy weboldala, ami nagyon látogatott volt, arra gyártott mindenféle tartalmat.


Én szakkörökre jártam, zenét tanultam (fuvola, zongora klasszikus ének), illetve sportoltam. Amikor nem ezeket csináltam, akkor olvastam vagy a barátaimmal töltöttük az időt általában valamelyikünk lakásában, filmeztünk, dumáltunk. Én írni is nagyon szerettem, verseket, naplót, később, mikor megkaptam a gitárom, akkor dalokat.

2022. szept. 27. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
95%
Egyébként annak is oka lehet, hogy a virtuális valóságba menekül. Nekem nem voltak barátaim a suliban, a környezetemmel, a szüleimmel sem volt jó kapcsolatom, viszont online voltak akikkel valamilyen formában még is társas életet tudtam élni, beszélgetni... Igen, nem normális dolog, de mi marad egy ilyen gyereknek? És ha ez sem lett volna? Ennyi támaszom volt. Azon kívül, hogy otthon bántottak miatta, semmi segítség nem volt amivel ki ragadtak volna belőle. Nyilván látták a problémát de segíteni senki sem tudott érdemben. Neked ez a feladatod meg találni a kiutat...
2022. szept. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
86%
Sport, olvasás, rengeteg minden van
2022. szept. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
92%

Én olvastam.

Nyilván tinitől függ.

2022. szept. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
61%
Mi az hogy kockulás? Számítógépezés? Konzolozás? Programozás? Sci-fi, fantasy regény olvasás? Sci-fi, fantasy film/sorozat nézés? Lovagi játékokra járás, jelmezben, fegyverrel? Társasozás? Tudományos területeken való elmélyülés-szakkörre járás? Sakkozás? Mi a kockulás? Mert ez mind "kocka" program.
2022. szept. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
84%
Bármivel. Kivéve, ha más akarja előírni neki, hogy mi legyen az.
2022. szept. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!