Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A kamaszkornak meddig kell...

A kamaszkornak meddig kell tartania? Még úgy érzem az érés nem fejeződött be nálam (nem testileg értve). Normális vagyok? 22/F

Figyelt kérdés
2022. okt. 10. 16:45
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Normális vagy. A felnőtt lét akkor kezdődik, amikor az ember maga hozza a rá vonatkozó döntéseket és vállalja is értük a felelősséget valamint a következményeiket.
2022. okt. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
32%

Nem vagy az.

Ilyenekből lesznek az életképtelen "felnőttek".

2022. okt. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
55%
Hivatalosan az agyi érés kb 25 éves korig tart olyan intenzitással, mint a kamaszkorban, szóval technikailag normális vagy. Más kérdés, hogy azért a legtöbben 22 éves kor környékére már leváltak a szüleikről érzelmileg és felelősséget kezdenek vállalni önmagukért így vagy úgy, ami ugye felkészíti őket a felnőtt életre, ha ezzel vagy lemaradva, az is még normálisnak számít a mai világban, de már annyira nem kívánatos, első sorban a te érdekedből.
2022. okt. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%
Nem feltétlen kamasz kor, szimplán még “éretlenség”, de ez is attól függ mihez képest. Nekem 15 évesen 9. osztályban voltak olyan koravén osztálytársaim, hogy borzalom. Folyton politizáltak, képesek voltak össze is veszni rajta szinte még gyerekként, én meg a vaterán kutattam pokemon tazokat a gyűjteményembe :D 22 évesen még szintén ilyesmi elfoglaltságaim voltak és nem szégyellem. Valahol olvastam egyszer, hogy a félelemérzetünk 25 évesen alakul ki, illetve akkor múlik el a halhatatlan vagyok érzés. Szerintem valahová ide tehető a felnőtté válás átlagban.
2022. okt. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
18%
Nincs gáz, de így egy darabig nem lesz csajod.
2022. okt. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Honnan tudják mindig bizonyos válaszolók, hogy nem volt még barátnőm (amikor ezt nem is mondom)?
2022. okt. 10. 17:40
 7/9 anonim ***** válasza:
74%

4: “ Valahol olvastam egyszer, hogy a félelemérzetünk 25 évesen alakul ki, illetve akkor múlik el a halhatatlan vagyok érzés. ”

Kicsit off, de nekem tavaly, 25 evesen lett meg az elso osz hajszalam, azota lett meg egy, a hajfestek sem fedi, bar nem emiatt festem😀 de tok furcsa, azota van olyan erzesem, hogy felnottem. Hogy akarmennyire is 16 evesnek nezek ki, en is oregszem. Itt faj, ott recseg-ropog, multkor surgossegin kotottem ki, mert megfazasbol visszamaradt valami rament a mellkasomra, tappenzen voltam egy hetig. Sok evvel ezelott meg a 38 fokos laz sem vett le a labamrol, mentem suliba mert nem voltam rosszul. Most meg ha rosszul lepek, vagy rosszul alszok, szenvedek mint egy kivert kutya😀

2022. okt. 11. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
elvileg manapság 12 ás 25 éves közt tart a kamaszkor.
2022. okt. 20. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
kor közt
2022. okt. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!