Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Milyen programok legyenek a...

Milyen programok legyenek a partyn? A barátnőm 13 éves lesz meglepetés bulit rendezünk neki milyen programok legyenek nincs ötletünk mert nagyon jó bulit szeretnénk neki.

Figyelt kérdés
2010. szept. 27. 20:32
 1/8 anonim ***** válasza:
75%

- lufiborotválás,

- gabonapehely átszívása szívószállal egyik pohárból a másikba.


Bocsi, de több ötletem nincs!


13/l

2010. szept. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Felelsz vagy mersz:)))

Nagyon jó időtöltés.Persze korotoknak megfelelő kérdésekkel és "bátorságpróbákkal".


Karaoke verseny,nagyon vicces tud lenni:)

Táncverseny.

2010. szept. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Vegyetek ilyen sípoló fújókákat vagy miket, tudod, ilyen nyelvöltőseket. Gyerekesnek hangzik, de nálunk egy 25. szülinapi bulin nagyon bejött, ugyanúgy, mint a lufik. Aztán lehet karaoke, közösen is, minél ismertebb számokkal, activity, ha szerettek táncolni, akkor valami jó zenére táncverseny, stb. Te tudod, miket szerte, minek örülne a barátnőd, hogy táncolni szeretne jobban vagy esetleg közösen sütni valami sütit.
2010. szept. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
dunakavics-mindenki választ egy színt,abból mondjuk 10-10-et összeöntötök,és kéz nélkül szívószállal ki kell választani a tiedet.Akinek előbb megvan,nyert.
2010. szept. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem írtad le, hogy mennyien lesztek, és hogy lesznek e fiúk is.

Nekem az üvegezés és a felelsz vagy mersz jutott eszembe, de csak hülyeségből játsszatok.

Pattogatott kukorica csata, meg gumicukor kukacot ki tud többet megenni.

2010. szept. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
csak lányok lesznek és összesen 8-an leszünk
2010. okt. 15. 17:49
 7/8 dóriyyi ***** válasza:
Nekem is az üvegezés és a felelsz vagy mersz jutott az eszembe. Vagy van még1 amit itt olvastam a gyakorin...10-10-10 cetlire felírtok cselekvést/hogy hogy csinálja/milyen tempóban. Körbe ültök és aki következik mindből húz egyet pl.: chips evés-szexisen-lassan. xd Na most hülyeség, de ennél sokkal viccesebbek is kijöhetnek. :P Sok sikert a bulihoz és érezzétek magatokat jól. ^^
2010. okt. 23. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
a 2. válaszlónak- az nem "felelsz vagy mersz" , hanem "igazság vagy merészség" :) xixi
2012. márc. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!