Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan változtassak ezen?

Hogyan változtassak ezen?

Figyelt kérdés
Ha az ismerős környezetemben vagyok akkor mindenkivel elvagyok meg nevetgélek beszélgetek stb de ha valami ismeretlen emberrel kell beszélgetni nem nyílok meg olyan könnyen csak ülök csendesen :D még akkor is ha ottvan velem az egyik barátnőm.Hogyan tudnék nyitottabb lenni/beszélgetést kezdeményezni?
2010. szept. 27. 21:12
 1/8 anonim ***** válasza:
kérdezgess, nem muszáj uncsi dolgokat, lehet őrültségeket is, én mindig így ismerkedek, de ha kérdeznek tőled mindig kérdezz vissza mond el a véleményed vagy valami, nagyon gyűlölöm ha próbálok beszélgetni és a másik csak csendben ül és nagy boci szemeket mereszt, a végén már én érzem magam hülyén , mindha vallató lennék, ha meg én is csendben mardok akkor máris antiszociálisnak titulálnak :S
2010. szept. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :D
2010. szept. 27. 21:31
 3/8 anonim ***** válasza:

Huhh....pont mintha engem írtál volna le :D


bocs, hogy offoltam-

2010. szept. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
XD :D nemcsak én vagyok így ez megnyugtató :P
2010. szept. 28. 16:39
 5/8 anonim ***** válasza:
A te korodban ez teljesen természetes. Ne erőlködj, csak viselkedj úgy mint otthon. Beszélgetést először általános dolgokról kezdeményezz: zene, tv, vagy ami az adott helyzethez illik.
2010. szept. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok.:S

De ha visszakérdezek is olyan hülyén érzem magam...Mindig csak úgy tudok visszakérdezni, hogy "És te?"(Az ilyen hogy vagy, mi volt ma...stb.kérdéseknél)

2010. szept. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
jaja én is ijen vok :P
2010. szept. 29. 17:37
 8/8 anonim ***** válasza:
én is :S
2010. szept. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!