Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mikor világosítottak fel a...

Mikor világosítottak fel a szüleitek?

Figyelt kérdés
Szexuálisan gondoltam. Mikor kezdték, és hogyan csinálták?

2022. nov. 30. 08:50
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem engem semmikor. A barátnőktől, újságokból jött folyamatosan az infó.. Tegyük hozzá, hogy én a 90-es években voltam kiskamasz, internetünk nem volt még. Most viszont még gyorsabban meg lehet tudni mindent, ezzel nincs is baj, csak fontos, hogy érzelmileg is rendben legyen közben a tinédzser.
2022. nov. 30. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
97%

Soha.

Engem már akkor “szexuális nevelèsben” részesítettek.


Szóval sosem volt tabu, mindig korombak megfelelően beszéltek a témáról.


Mondjuk óvodás 5 évesen már tudtam, hogy hol jön ki a gyerek..nyilvan a hogy megy be azt később 7-8 voltam.


Amikor barátom lett,( még nem is olyan), akkor pedig csak újra feldobta anyu, hogy ugye tudom mire kell figyelni, ha nem nyugodtan kérdezzek. Kell-e plusz pénz.. gondolkodtam-e, hogy tabletta is legyen-e az óvszer mellett, mert az a betegségek miatt legyen..


Szóval azt mondom nem volt tabu sosem

Apuval sem.


36 vagyok

2022. nov. 30. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
91%
Sehogy. Sőt, én kellett felvilágosítsam anyumat arról, hogy egy nő nem csak úgy tud maszturbalni, ha feldug valamit...
2022. nov. 30. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
14 évesen leült velem beszélni anyám, de 6 évesen már tudtam mindent, tiszteletből azért végig hallgattam, hogy megnyugodjon.
2022. nov. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy.
2022. nov. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
95%

11-2 évesen hozzámvágott egy könyvet, olvassam el.

Ezzel letudta a mensi/szex és minden ilyesmi felvilágosítását.

A mai napig tabu az efféle dolog. 30 vagyok, 2x szültem, de a mai napig nem tudok vele beszélni pl a szülésről sem. Otthagy, az tabu, magánügy.

2022. nov. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Mire a szüleim fel akartak világosítani, az osztálytársaim már rég megtették XD
2022. nov. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Nekem is könyvet adtak. Soha nem nyitottam ki
2022. nov. 30. 09:20
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Én kaptam egy könyvet és én olvasgattam is,mert érdekes volt (direkt tini lányoknak szólt)+emlékszem,hogy általános 5. vagy 6. osztályban volt felvilágosító óra külön a fiúknak és külön a lányoknak. Szerintem tök hasznos volt,mert lehetett kérdezgetni és normálisan válaszoltak is.

Anyám szerintem folyamatosan csepegtette az infót,nem emlékszem nagy beszélgetésre. Apuval semmi ilyenről nem lehetett beszélni.

2022. nov. 30. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
98%
Én is ujsagokbol tudtam meg mindent, főleg bravo girl.
2022. nov. 30. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!