Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mennyire normális anyaként...

Mennyire normális anyaként benyitni zuhanyzás/öltözködés közben a kamasz lányotokhoz?

Figyelt kérdés
Ez még belefér a normálisba, vagy már nem?
2022. dec. 6. 01:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
95%

Ez a gyerektől függ, gondolom nem vagy anya. Baromi korán, akár bőven kamasz kor előtt is simán meg tudják húzni a határokat.

Ha meg nem is szól, csak elfordul, takargatja magát, akkor azt észre kell venni, és tiszteletben tartani!

2022. dec. 6. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
96%
Szándékosan benyitni bunkóság, véletlen előfordulhat.
2022. dec. 6. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Folyamatosan benyitni, kérdés nélkül, mert az édesanyja vagy és nincs mit szégyellni.
2022. dec. 6. 01:32
 4/18 anonim ***** válasza:
94%
3-as Most mi a kérdés? Ha te vagy a gyerek, szólj, hogy zavar, és kopogjon!
2022. dec. 6. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
93%
Engem idegesitett mikor tinikent anyam allandoan ramnyitott kopogas nelkul, ramszolt hogy “jaj mit takargatod magad” aztan azert is ramszolt mert eszrevette, hogy borotvalom magam odalent. Az en hazam furdoszobajan zarhato az ajto, ha lanyom/ha fiam lesz, tiszteletben fogom tartani, hogy magara zarta (a szuloi haznal nem volt zarhato) es nem fogok se dorombolni, se bekiabalni. Meg ha a parom is van bent, bekopogok mielott bemegyek, nem torom ra az ajtot, ahogy o sem ram.
2022. dec. 6. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Az a kérdés, hogy mennyire normális benyitni akkor is, ha a gyerek szól, hogy kopogjon? Arra hivatkozva, hogy az anyja vagy és nem kell hogy zavarjon, ha benyit.
2022. dec. 6. 01:45
 7/18 anonim ***** válasza:
96%
6-os Semennyire. A gyereket megilleti a privát szféra!
2022. dec. 6. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
94%
Semennyire.
2022. dec. 6. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
95%
Nem csinálunk belőle ügyet, se én, se a gyerek. De szoktam kopogni, meg is várom, amíg válaszol, és sose mondanék az elbújó gyereknek ilyen agresszív marhaságot, hogy mit takargatod magad, az anyád vagyok... -_-
2022. dec. 6. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
9%

Nem prűd családnal normális.

Ami nem normális, hogy nem nyitod ki a szádat! ;)

2022. dec. 6. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!