Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mennyire normális anyaként...

Mennyire normális anyaként benyitni zuhanyzás/öltözködés közben a kamasz lányotokhoz?

Figyelt kérdés
Ez még belefér a normálisba, vagy már nem?
2022. dec. 6. 01:13
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
95%
Mi nem vagyun prűdek, de ha valaki a fürdőben volt akkor tiszteletben tartottuk a magánszferát. Anyám már kistini koromban sem jött be a szobámban kopogás nélkül, nemhogy a fürdőbe. Beszólásai pedig végképp nem voltak... Ha zavart volna, hogy kopogás nélkül mászkál biztos szólok neki.
2022. dec. 6. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem nem normális. Anyum volt ilyen, mai napig bejönne, tizenévesen ha rászóltam, megsértődött és érzelmileg zsarolt emiatt.

Mert látott o mar engem, meg hát ő az anyukám, meg feszeget a puberta, meg hasonló borzasztoan idegesítő marhaságok. Apum is képes benyitni, "jaj, nem tudtam hogy te vagy itt" mondattal, akkor is, mikor kettonkon kívül senki sincs a házban....

De ők a nekem címzett leveleket is mindig felbontották, mert hát miért ne... Meg hát a szüleim, tudni akarják, ki mit és miért küldött nekem....

2022. dec. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
7%

Azonos neműek között nem szabadna ebből problémát csinálni. Az apjának nem illik benyitnia.

Fordítva, kamasz fiú esetében az anyának nem illene.

2022. dec. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
22%
Nyilván ha nem direkt csinálod, akkor semmi probléma. Ha direkt, akkor mondjuk elgondolkodtató a kérdés. Maradjunk annyiban, hogy attól függ, őt mennyire zavarja, vagy mennyire szégyellős.
2022. dec. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Fiam van

Mai napig nem szégyenlős előttem

Ha valami kell a fürdőből kopogok és úgy megyek be nem zavartatja magát

Sokszor ha elfelejt törölközőt bevinni tőlem kér segítséget hogy adjak be egyet

Sokszor van, hogy reggel meztelen megy el pisilni.

De mindig kopogok mert attól hogy nem prűd a család meg nem szégyenlős attól nagyon kellemetlen lenne ha maszturbálás közbe kapnám rajta ezért alap hogy kopogok.

Egyszóval a kopogás alap

2022. dec. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha zavarja a gyereket, akkor nem normális.

Engem olyan 12 éves koromtól már nagyon zavart, de anyám még 13-14 éves koromban is ragaszkodott hozzá, hogy ott legyen, mikor fürdök, merthogy "magamtól nem csinálom rendesen". A hajmosást sokáig nem is engedte, hogy csináljam. Nagyon utáltam, baromi megalázó volt. Ha megjegyeztem, hogy zavar, csak kinevetett.

2022. dec. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

6-os, teljesen mindegy, NEKÜNK mi a normális.


Anyukád szerint igen, ne takargasd magad, és rád nyit.

Szerelj fel zárat, ha zavar - engem zavarna, az öcsém meg pl simán kimászkál egy szál szinte semmit nem takaró törölközőben, mert nem szégyellős.


Nem az eltérő szokásokkal van probléma, hanem ha nem tiszteli a másik kérését.

2022. dec. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert az anyja vagyok és az én házam, még nem jogosít fel arra, hogy állandóan megzavarjam ha kéri, hogy ne nyissunk rá. Az én gyerekeimet még nem zavarja, sőt, tök természetesen kezelünk minden ilyen meztelenkedős témát, de pl a 10 éves fiamnak már említettem többször, hogy ha zavarja, hogy lát engem melltartóban pl, vagy zavarja ha bemegyek amíg fürdik, akkor szóljon nekem és változtatunk. Azt mondta nem zavarja, majd szól. Amint szól, tiszteletben fogom tartani a kérését. Anya is állandóan rám nyitott fürdés közben (kezet mosni, mosást berakni), szintén be is szólt, hogy jaj hát az anyád vagyok, mit szégyenlősködsz előttem, utáltam.
2022. dec. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!