Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ha otthon és azviskolában is...

Ha otthon és azviskolában is jól teljesítö 16éves kamaszfiad cigizne(napi 5-6 cigi),engednéd hogy otthon az udvaron vagy a teraszon cigizzen?

Figyelt kérdés

2022. dec. 20. 10:20
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
49%

Elküldeném napszámba, hogy keresse meg rája a pénzt.

És akkor cigizhet az udvaron is.

2022. dec. 31. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
0%
20, az mióta nekitámadás, hogy nem finanszírozzák neki a bagót. Alljon már meg a nászmenet. Oké, hogy besértődött, de ha az én 17 évesem olyan ostoba lenne, hogy cigit vesz a zsebpénzéből, én is lebasznám és nen adnék neki pénzt. Persze, még babusgassam is, hogy nem baj kisfiam ügyes vagy. Ezért tartunk ott, ahol tartunk, bakker.
2022. dec. 31. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
75%

Higgadjál már le 22! Ki mondta, hogy babusgatni kellene?! De SZÁMOMRA az is a ló túlfele, amit néhányan lenyomnak, hogy azonnal elvennék a zsebpénzét meg jól befenyítenék az apjával, mert ő aztán nem tolerálja és társai.

Ha eddig is kapott zsebpénzt, akkor nem fogom megvonni tőle csak amiatt, mert cigizik. Próbálnám nyilván én is lebeszélni, de semmi értelmét nem látom a tiltásnak meg az ilyen játszmázásnak, hogy eddig kaptál zsebpénzt, de mivel nem arra költötted, amire én jónak látom, ezért elveszem. Tökéletes út afelé, hogy megutáljon, plusz úgyis meg fogja oldani, a tiltás max olaj a tűzre. Ha cigizni akar, úgyis fog, nem azzal fogom elvenni a kedvét, hogy egyik napról a másikra elveszem a zsebpénzét meg fenyítgetem, hogy majd az apjától kap, bakker… Azzal max az ellenkezőjét érem el. Ettől függetlenül mindenki úgy szabályozza a gyerekét, ahogy akarja, én elmondtam a véleményem és azt, hogy ÉN nem fogok ilyen eszközökhöz folyamodni, ennyi.

2022. dec. 31. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!