Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tegyek? Megtudtam hogy a...

Mit tegyek? Megtudtam hogy a 15 éves barátnőm egy 36 éves külföldi férfival jár! 15/L

Figyelt kérdés
2010. okt. 2. 12:47
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
Beszélj a szüleivel, de csak ha akkor, ha ez tuti biztos
2010. okt. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
59%
Semmit nem tehetsz, nincs is jogod tenni! Nem a tulajdonod!
2010. okt. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
47%

Igen, kedves második Válaszoló! Nem a tulajdona, "csak" a barátnője, aki ugye kiskorú.


Szerintem (ha tényleg biztos vagy benne), beszélj Anyukáddal, majd próbáljátok lebeszélni erről az egész kapcsolatról a lányt!


Ha nem sikerül, akkor be kell avatni a szüleit, majd a további intézkedéseket...

2010. okt. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mivel 15 éves így már nem kiskorú hanem fiatalkorú.

Így ha odaadja magát a pasinak nem tudsz semmit tenni. De miért zavar téged ez? Ha őt szereti akkor járjanak elöbb utobb koppani fog akkor legyél mellette és vigasztald. Ha bevonod a szüleit akkor lehet hogy egy barátság vége lesz.

2010. okt. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez a "megtudtam" mit jelent? Mert általában ez a pletykát takarja (bocsi, ha tévedek).

De szerintem nem kell egyből továbbadni (még tanácskérés céljából sem). Először a barátnőddel tisztázd, hogy mégis hogy van. Ha tényleg igaz, akkor beszéld meg vele. De csak annyit, hogy szerinted ez nem jó ötlet, félted őt. Semmiképpen se támadd le ,hogy ne járjon vele, ez egy hülyeség,stb, mert erre úgy sem hallgat.


!!! Mindig a saját szemszögedből beszélj, és ne a másik tettjeit véleményezd, mert úgy kevésbé érzi a beszélgető partnered feszélyeztetve magát, és sokkal nyitottabb a beszélgetésre. !!!

2010. okt. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!