Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mennyire rossz a hetedikes...

Mennyire rossz a hetedikes lányom várható félévije?

Figyelt kérdés
Tudjuk a 7.év vége számít de a félévi is hozzájön az évvégi jegyhez. nállunk 50től kerekítenek felfelé. irodalom 3,67 (4), nyelvtan 4,33 (4), matek 2,67 (3), töri 3,11 (3), fizika 2,25 (2), kémia 3,00 (3), biosz 3,00 (3), föci 2,75 (3), angol 3,40 (3), info 5,00 (5), rajz 4, ének 4

2023. jan. 20. 14:07
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
58%

#30 Tetszik, hogy úgy nevezel engem agyalágyultnak, hogy fingod nincs arról, hogy a géllakk nem műköröm, te nagyon hülye. A géllakk az saját körömre megy, kb olyan, mintha kilakkozná simán, csak tovább marad fent. A műköröm meg vagy egy ráragasztott tip, vagy épített, a lényeg az, hogy változtat a hosszon.

Ha meg nem a géllakra szánt időt sajnáljátok, akkor miért állítjátok párhuzamba a szorgalommal? Miért mondja azt az egyikőtök, hogy géllakk nélkül jobb lenne, egy olyan kérdésben, ami nem a megjelenésről, hanem a tanulmányi eredményről szól? Miről is árulkodik egy tanulmányokkal kapcsolatos kérdésnél a géllakk?

Gondolom erre nincs válasz, csak ilyen sztereotíp bullshit lesz a reakció a kommentemre, meg lepontozás.

2023. jan. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
12%
Ne keverjük a fogalmakat. Aki erős gimibe akar menni, az nem korrepetálásra jár, hanem felvételi felkészítőre. Korrepetálásra a gyenge gyerekek szoktak menni.
2023. jan. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
79%

Nekem is kb ilyen volt, mégis a SE-n végeztem védőnő szakon.

Annyira nem ettől függ, hanem, hogy az érettségijére odateszi-e magát.


13 évesen abszolút nem érdekelt a suli :D, mégis majdnem színötösre érettségiztem.

2023. jan. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
65%
#32! Azt hiszem, rád is rád férne. Én egy árva szóval nem írtam, hogy korrepetálok. Úgy kezdtem, hogy 10-20 gyereket TANÍTOK. Abban van minden. UTÁNA írtam, amikor te ráhúztad a szót mindenre. De ha nagyon érdekel, amilyen irreálisan látnak egyes szülők, van olyan is. Volt, aki úgy keresett meg, hogy hatosztályos felvételire készítsem fel a gyereket, miközben a tudása lemaradt úgy 3.osztályban. Így lett a felvételi felkészítésből felzárkóztatás. 🤷🏼‍♀️
2023. jan. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
88%

Akik itt osztják az észt, hogy nem kell zseninek lenni, azért tegyük hozzá, hogy hetedik osztályról beszélünk, nem végzős gimnazistáról. Utóbbi esetén nyilván én is ezt mondanám, hogy ,, Jól van az úgy, csak csússz át valahogy,, de csak azért, mert az érettségi 100x könnyebb lesz, mint amit 4 éven át tanult a gyerek.


Felvételinél viszont pont az ellenkezője van.

2023. jan. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
89%

#35 Még szerencse, hogy nem minden suli kér felvételit. És ezek nem is feltétlenül rossz iskolák. Általános sulis volt legjobb barátnőm pl írt felvételit, az első helyen jelölt suliba nem került be, a második helyen lévőbe igen. Az utóbbinál nem is volt követelmény a felvételi megírása, pedig egyházi gimiről beszélünk.

A kérdező lányának meg még nem is a gimi a cél.

2023. jan. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
16%

A kérdező lányának meg még nem is a gimi a cél.


Ez baj.

2023. jan. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
86%
Miért lenne baj, hogy nem gimibe megy? Tudja, hogy szakmát akar, tök jó. Minek kezdje el a gimit, ha aztán ott lesz egy önmagában semmit erő papírral (érettségi), ami után még tanulnia kellene?
2023. jan. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
68%

34-es, az megvan, hogy itt nem minden kommentet egy ember ír?

Amúgy meg nem kell mindenkinek diploma. Ha fodrász szeretne lenni, hát legyen az. Oda meg fel is fogják venni.

2023. jan. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
100%

#39! Igen, megvan, csak hát az összes értelmetlent te írod. Pl.ez is. Ki mondta, hogy mindenkinek diploma kell? Én végig azt írtam, hogy semmi baj a bizijével, főleg, ha fodrász/körmös akar lenni. Ahhoz ez bőven elég.

#34

2023. jan. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!