Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek mit csinál jobban...

Szerintetek mit csinál jobban a volt férjem? Hogyan tudnék jobb lenni?

Figyelt kérdés
A lányom most 18 éves, igazából nálam él, de mostanság sokszor az apjánál, barátnőnél, a barátjánál, vagy az én nővéremnél alszik. Azt mondja, hogy főleg azért, mert ők bent élnek a városban, de ma azon gondolkoztam, hogy nem ezért van. Neki van egy 3 éves húga, akit én egyedül nevelek, ez egy bonyolult történet. A kicsi nagyjából folyton beteg, mert mindig összeszed valamit az oviba, nem igazán tudok dolgozni, vagy aludni, mert rosszul van a kicsi. Őszintén bevallom, hogy lehet, hogy mostanság kevésbé volt energiám a nagylányomra. Tudom, hogy van barátja, mindössze 2x találkoztam a fiúval, egyszer bemutatta, meg a lányom szalagavatóján, őszintén nagyon véleményem sincs a fiúról, mert alig ismerem őt. Ma beszéltem a volt férjemmel, és mesélte, hogy szokott ott vacsorázni, aludni a lányom barátja, nagyon jól kijönnek a volt férjem mostohafiával aki most 8 éves, és a hétvégén voltak együtt síelni, de nem is tudtam, hogy megy a barátja is, mert lehet akkor el sem engedtem volna. Őszintén nagyon ki vagyok merülve, és most jöttem rá, hogy valószínű ő azért alszik mindig máshol, mert nem akar itthon lenni, én nagyon szeretem, de egy elég durva szakításon vagyok túl, nagyon sok nekem a kislány, akivel nagyon sok a feladat, és muszáj annyit dolgoznom, hogy megkeressem kellő pénzt. A volt férjem ma már azért hívott fel, mert azt mondta, hogy aggódik értem, abból amit a lányom mesél. Nem igazán tudom, hogy mit csináljak.

2023. márc. 2. 17:42
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
95%

Mert mit gondoltál, barkochbáznak a barátjával?

Te mit csináltál 18 évesen a fiúddal?

És hogy készült a kislány, házasságban, mástól...? Borzasztó álszent vagy.

Igen, 18 évesen nyugodtan alhat a gyerekem a párjával egy franciaágyas szobában. Te meg még rugdalódzót adnál rá meg megmondanád, hova kivel nem mehet.

Minek vinnéd nőgyógyászhoz? Neki biztos több esze mint az anyjának.

Saját portádon kéne inkább söprögetni.

2023. márc. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
92%

és még te kérdezed, hogy mért nem megy hozzád XD

nézd attól hogy te minden arra járó pénisztől teherbe esel és kölyköt szülsz, még lehet hogy neki több esze van, a negatív példa is példa, mondjuk arra hogy hogy NE csinálja. feltételezném hogy mivel te nem törődtél vele, a nővéred vagy a nevelőanyja nőgyógyászához jár, a nőgyógyász azért gyakran családon belül öröklődik. nincs semmi baj, az első kölyködet már felnevelte más, most igyekezz a másodikat nem legalább ennyire elbszni. mondjuk először is menj el pszichológushoz, próbáld meg levetkőzni a kétszázéves erkölcseidet, és utána keress egy családot amelyik gondoskodni is fog a gyerekről. aztán próbálj meg gumit húzni pls a következő pasinál.

2023. márc. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén érdekel: minek akarod nőgyógyászhoz vinni? Mit várnál egy ilyen helyzettől, hogy majd vissza lesz varrva a szűzhártyája?
2023. márc. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
90%
A lányod konkrétan felnőtt ember. Közöd nincs ahhoz hogy kivel alszik együtt. Neki biztos több esze van mint neked
2023. márc. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
100%
Szetintem örülj neki, ha 18 évesen szexelt először, nem 15 évesen.
2023. márc. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem már rég nem volt szűz, de ez most lényegtelen, felnőtt nő. Hagyd, hogy az apjánál, barátjánál legyen, foglalkozz az új gyerekkel, legalább vele legyen jó kapcsolatod.


15 évesen szétrobbantottad az életét a válással, plusz odaszültél mellé egy síró csecsemőt. Mit vártál? Hogy örülni fog ezeknek? És ezek mellett nem foglalkozol vele. Örülj, hogy az apja legalább törődik a gyerekével, nem úgy, mint te

2023. márc. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
96%

18 évesen, nem kell senki engedélye, hogy hol aludjon.


Joggal aggódnak érted, ahogy leírod.Sajat szakításod után nyalogatod a sebeid és nem bírsz 2 gyerekkel érdemben foglakozni?A nagyobbik már felnőtt, de akkor is szüksége lett volna rád.Most már egy darabig cseszheted.Más is dolgozik, pénzt keres kisgyermek mellett.Elég fiatal lehetsz még, jogy ezt ne bírd.

2023. márc. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim válasza:
1%
18 évesen azért segíthetne is neked, ha ennyi problémád van és azt észre is veszi, mert még az apjának is panaszkodik. De könnyebb otthonról elmenni és barátnőnek, apának panaszkodni, minthogy segítsne heti 1-2 napot vagy estét a kicsivel, ha látja, rajtad, hogy kivagy.... elég önző lányod van.
2023. márc. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim válasza:
100%

#9 b+ én 16 évesen már eggyütt aludtam a 19 éves pasimmal heti 1x. 15 évesen elveszítettem...De ha nem aludtunk eggyütt is olyan lepedő akrobaták voltunk amíg anyámék dolgoztak, hogy csak na! De nem csak vele, mellette mindig volt 1-2 srác akivel randiztam, témázgattam.

Persze az én anyám is elvált, nekem is volt egy kisebbik öcsém az x+1-dik hapsijától, meg utána félévente másik szerelme és én közben 12 éesből 20 éves lettem. Amikor benyögtem 20 évesen, akkor elmentem a Balatonra egy hetet a barátnőimmel, akkor ott ordibált velem, hová, mi? Pasik is lesznek ott. Menjünk el a nőgógyászhoz? Akkor világosítottam fel, hogy 5 éve kefélek és 16 éves korom óta járok a körzeti nődokihoz mama elvitt, félévente gógyszer íratni járok oda 4 éve....


Na te is ilyen anya vagy.

2023. márc. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
100%

-18 évesen szexelni teljesen rendben van.

-Ha túl korán szexelne, akkor sem érdemes bezárni a gyereked, ha nem azt csinálja, amit te szeretnél.

-A megcsalás után végképp nem hiteles ítélkezned felette.

-A férjed egy hihetetlen rendes pasi, ha segít szívesen, add oda neki a 3 évest. Ne úgy tekints rá, mint egy megcsalásból született hibára, mert az egész életét meg tudja határozni.

-Egy 3 éves gyereked van, nem újszülött négyes ikreid. Valamit szervezz át, mert gyereket nevelni ugyan nehéz, de ettől még lehetne kiegyensúlyozott családi életed.

-Sajnálom a szakítást, de ennek megint nem kéne, hogy hatással legyen a családi életre. Felnőtt vagy, ennyit ki kell bírni kétlábon. Ettől még persze lehetsz szomorú, meggyászolhatod a kapcsolatod, de nem állhat meg a világ.

-Ülj le beszélni a lányoddal, figyelj rá, mondd el neki, hogy mostmár itt vagy neki jobban, mint eddig. Még meg lehet javítani a kapcsolatotokat, de ahogy idősödik, neki egyre egyszerűbb megoldás lesz csak otthagyni téged, ha nem érzi magát jól otthon.

2023. márc. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!