Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek mit csinál jobban...

Szerintetek mit csinál jobban a volt férjem? Hogyan tudnék jobb lenni?

Figyelt kérdés
A lányom most 18 éves, igazából nálam él, de mostanság sokszor az apjánál, barátnőnél, a barátjánál, vagy az én nővéremnél alszik. Azt mondja, hogy főleg azért, mert ők bent élnek a városban, de ma azon gondolkoztam, hogy nem ezért van. Neki van egy 3 éves húga, akit én egyedül nevelek, ez egy bonyolult történet. A kicsi nagyjából folyton beteg, mert mindig összeszed valamit az oviba, nem igazán tudok dolgozni, vagy aludni, mert rosszul van a kicsi. Őszintén bevallom, hogy lehet, hogy mostanság kevésbé volt energiám a nagylányomra. Tudom, hogy van barátja, mindössze 2x találkoztam a fiúval, egyszer bemutatta, meg a lányom szalagavatóján, őszintén nagyon véleményem sincs a fiúról, mert alig ismerem őt. Ma beszéltem a volt férjemmel, és mesélte, hogy szokott ott vacsorázni, aludni a lányom barátja, nagyon jól kijönnek a volt férjem mostohafiával aki most 8 éves, és a hétvégén voltak együtt síelni, de nem is tudtam, hogy megy a barátja is, mert lehet akkor el sem engedtem volna. Őszintén nagyon ki vagyok merülve, és most jöttem rá, hogy valószínű ő azért alszik mindig máshol, mert nem akar itthon lenni, én nagyon szeretem, de egy elég durva szakításon vagyok túl, nagyon sok nekem a kislány, akivel nagyon sok a feladat, és muszáj annyit dolgoznom, hogy megkeressem kellő pénzt. A volt férjem ma már azért hívott fel, mert azt mondta, hogy aggódik értem, abból amit a lányom mesél. Nem igazán tudom, hogy mit csináljak.

2023. márc. 2. 17:42
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
100%

Kötelezettségei? Honnan tud itt bárki arról, hogy hol mennyi házimunkát végez?

Mert a kistestvert sittelni nem dolga

2023. márc. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
19%
Az nem, de házimunkázni igen
2023. márc. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
83%

És apukanal biztos nem kell mosogatni, anyukának kell és ezért nincs otthon

Ezt honnan vettetek...??

2023. márc. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim válasza:
100%

Mint anyám...16 voltam amikor sz új férjének szült. Tök természetes volt nekik én vagyok az ingyen bébiszitter. A 6 hetes gyermekágyi időszak után hazaértem suliból 3 felé anyam lepasszolta nekem a gyereket... De volt amikor elment wellnessezni hétvégere ott hagyta a gyereket. Aztán meglepődött h 18 betöltöttem és léptem apámhoz.


Most nagyanyám neveli a kislányt anyám kiment külföldre egy ujabb hapsival

2023. márc. 20. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó! Ez durva. Sejtettem h az lesz a vége. Nem rudom szegény gyerekeket hogy tudják lepassz9lni.. :(
2023. márc. 20. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!