Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek mit csinál jobban...

Szerintetek mit csinál jobban a volt férjem? Hogyan tudnék jobb lenni?

Figyelt kérdés
A lányom most 18 éves, igazából nálam él, de mostanság sokszor az apjánál, barátnőnél, a barátjánál, vagy az én nővéremnél alszik. Azt mondja, hogy főleg azért, mert ők bent élnek a városban, de ma azon gondolkoztam, hogy nem ezért van. Neki van egy 3 éves húga, akit én egyedül nevelek, ez egy bonyolult történet. A kicsi nagyjából folyton beteg, mert mindig összeszed valamit az oviba, nem igazán tudok dolgozni, vagy aludni, mert rosszul van a kicsi. Őszintén bevallom, hogy lehet, hogy mostanság kevésbé volt energiám a nagylányomra. Tudom, hogy van barátja, mindössze 2x találkoztam a fiúval, egyszer bemutatta, meg a lányom szalagavatóján, őszintén nagyon véleményem sincs a fiúról, mert alig ismerem őt. Ma beszéltem a volt férjemmel, és mesélte, hogy szokott ott vacsorázni, aludni a lányom barátja, nagyon jól kijönnek a volt férjem mostohafiával aki most 8 éves, és a hétvégén voltak együtt síelni, de nem is tudtam, hogy megy a barátja is, mert lehet akkor el sem engedtem volna. Őszintén nagyon ki vagyok merülve, és most jöttem rá, hogy valószínű ő azért alszik mindig máshol, mert nem akar itthon lenni, én nagyon szeretem, de egy elég durva szakításon vagyok túl, nagyon sok nekem a kislány, akivel nagyon sok a feladat, és muszáj annyit dolgoznom, hogy megkeressem kellő pénzt. A volt férjem ma már azért hívott fel, mert azt mondta, hogy aggódik értem, abból amit a lányom mesél. Nem igazán tudom, hogy mit csináljak.

2023. márc. 2. 17:42
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
100%
9) igen, egy 18 évessel, aki hónapokon belül érettségizik (hiszen írtál a szalagavatójáról), röhejes ezen keménykedni, hogy nem alhat a barátjával 😂
2023. márc. 6. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
95%
18) rohadtul nem egy 16-18 éves feladata anyuka gyerekét pesztrálni. Elég sok szülő él tévedésben ezzel kapcsolatban.
2023. márc. 6. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
96%

"elég durva szakításon vagyok túl, nagyon sok nekem a kislány, akivel nagyon sok a feladat, és muszáj annyit dolgoznom, hogy megkeressem kellő pénzt"

Téged hallgatni is rossz, semmi meglepő nincs benne, ha az ilyen közeg helyett a lányod élvezi a nyugit és szabilitást az apjánál inkább. Nem bántani akarlak, de tényleg nem az ő problémája, hogy te romon vagy egy szakítástól és nem bírsz a másik gyerekeddel.

2023. márc. 6. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
93%
23) stabilitást
2023. márc. 6. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
3%

Azért itt ocsmány dolgokat lehet olvasni.

Szerintem a helyzet az hogy apuka elég engedékeny, meg most jól áll a szénája, nincs magánéleti gonja, így elvan mint hal a szatyorban. A gyerek meg szereti a szabadságot, ott nem kell házimunkát csinálni, nincs kötelesség csak lazítás, ezért megy mindenfelé inkább. Ez sajnos ilyen. Én mondjuk nem biztos hogy ennyit engedném külön lenni, mármint állandó barátnőnél meg mindenhol alvás, csak néha.. Persze menjen, de azért még otthon a helye :)

2023. márc. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
42%
Utolsó vagyok. Am meg a ronda szakítást nem a gyerek előtt kell intézni..
2023. márc. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
100%

18 éves. Felnőtt. Odamegy és akkor, amikor akar. Akár külföldre is bármikor elmehet.


NEM otthon van a helye, hanem ott, ahol otthon érzi magát!

2023. márc. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
3%
Nyilván a többi helyen az otthonnal járó felelősséget nem kell gyakorolni, mint a ház körüli tennivalók, ilyesmi. Biztos kényelmes
2023. márc. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
92%

"Én mondjuk nem biztos hogy ennyit engedném külön lenni, mármint állandó barátnőnél meg mindenhol alvás, csak néha"

Felnőtt ember (vagy hónapokon belül az lesz), ne szórakozzunk már, hogy engedély kéne hozzá, hogy elmenjen.

2023. márc. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
14%
Szóval csak jogai vannak de kötelezettségei nincsnek? Ahhoz felnőtt hogy elköltözzön és munkát vállaljon? Már ha kedve tartja..
2023. márc. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!