Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ez normális egy 14 éves...

Ez normális egy 14 éves gyereknél?

Figyelt kérdés
Hazajön suliból, megírja a leckét, majd eltűnik a szobájában és csak enni jön elő. Ez a kamaszkor?
2023. márc. 9. 09:08
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
98%
Igen.
2023. márc. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
94%
ja, kábé ennyit tudnak :))))) bár az enyém sokszor lejön, és a nappaliban merül bele a telefonjába, legalább vizuálisan jelen van :))))
2023. márc. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 Andizsuzsi ***** válasza:
90%

Ez normális? - igen


Ez a kamaszkor? - igen


Ha eddig nem ilyen volt, akkor a kamaszkor. De előfordulhat, hogy amúgy is inrovertált, és akkor később is inkább érzi magát konfortosan a szobájában, mint társaságban.

2023. márc. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Eddig nem ilyen volt. Most meg bent ül, Youtube-ot néz, meg játszik online
2023. márc. 9. 09:25
 5/20 anonim ***** válasza:
98%
Örülj neki, hogy megírja a leckéjét. Mi ezzel is küzdünk, pedig eddig soha nem volt ezzel gond.
2023. márc. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
97%
Igen, normális,nálunk 12,14,16 évesek vannak,és olyan mintha csak ketten lennénk a házban.A szennyestartó viszont mindig tele,a hűtő meg mindig üres.A különbség annyi,hogy sportolni eljárnak,de amikor itthon vannak, akkor ritkán látjuk őket.Tanulnak,alszanak,játszanak,filmeztek,telefonon beszélgetnek.
2023. márc. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
96%

Igen ez a kamaszkor

Ennyi idősen ha nem a haverokkal bandázik vagy sporton van a gyerek akkor általában a szobájában kuksol.

Arra viszont vigyázz, hogy mindig kopogj ha nem akarod valami intimen kapni...

2023. márc. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
96%

Ó igen. Ez a kamaszkor. Jól írják előttem.

Emlékszem engem is a "nagylányos" újságok olvasása, tv nézés, könyvtárba járogatás, barátnőkkel üzengetés, kreatív dolgok, egyedüllét, zenehallgatás, fiúkra gondolás, kutyázás, könyv olvasásban merengés, vers írás, ilyesmi kötött le (nő vagyok). És elvoltam a szobámban.

A házira figyelj h tényleg minden kész legyen, meg megtanuljon mindent. Én szerettem halogatni 🤣

2023. márc. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igen, a leckére figyelek, mert hajlamos elhalogatni
2023. márc. 9. 16:10
 10/20 anonim ***** válasza:
0%
Nem. Introvertáltság, és bezárkózás egy betegség, amit be kell szépen tiltani, és kinevelni a gyerekből.
2023. márc. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!