Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 15 éves gyereket még lehet...

15 éves gyereket még lehet nevelni? Vagy ilyenkor már inkább csak úgymond terelgetni, vezetgetni lehet?

Figyelt kérdés

2023. márc. 18. 19:35
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
100%

30. Kérlek, idézd, de szó szerint!! hogy hol említettem egy szót is gyerekverésről ebben a beszélgetésben!


Segítek, én voltam a 3-mas, a 26-os, és a 28-as :)

2023. márc. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
48%
ismerem a fajtád. a gonosz liberálisok meg gyerekuralom. agresszív tekintélyelvű ember lehetsz, aki mindenben tévedhetetlen, de belül retteg minden új dologtól
2023. márc. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
100%
32. Vagyis nem tudsz idézni, gondoltam:)
2023. márc. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
48%
figy, te is skatulyázol meg én is. te mennyivel vagy jobb nálam, ha egyből libsizni meg gyerekuralmazni kezdesz mert nem verem a gyereket mint a répát?
2023. márc. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
100%

te mennyivel vagy jobb nálam, ha egyből libsizni meg gyerekuralmazni kezdesz mert nem verem a gyereket mint a répát?


Nekem nevelt gyerekeim vannak mondjuk? xD


Én sem emeltem soha kezet a gyerekeimre, mégsincs gyerekuralom. Mert én még nem felejtettem el veled ellentétben, hogy én vagyok a szülő, ő meg a gyerek.


De még mindig nem tudsz idézni egy sort sem, ahol említettem, hogy verni kell a gyereket, szóval még mindig semmit nem tudsz felmutatni.


Te álltál bele full ok nélkül a 8-asba, onnan indult minden..

2023. márc. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:

"Mert én még nem felejtettem el veled ellentétben, hogy én vagyok a szülő, ő meg a gyerek." akkor te meg ugyan mondd már el, miből gondolod ezt, mert megsúgom, baromság. a liberális ugyanis nem anarchista


értem én, hogy magadra vetted a disznótartást, de szerintem is borzasztó aki ilyet mond, és úgy gondol a nevelt gyerekeire mint a jószágokra akik termelik neki a pénzt

2023. márc. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:

Hogyne lehetne. Inkabb befolyasolasnak hivnam.



En is 15 ev koruli fiut fogok neveloszulokdnt fogadni. Jol kezdlem a felnotteket,a kisgyerekekkel nem akarok bajlodni.



Jo emberismero vagyok a munkambol kifolyolag. 18-25 kozotti fiukkal foglalkozom regota. Fel ora beszelgetes utan megmondom,milyen szemelyiseg es mire lehet szamitani.



Egyebkent a neveloszulosegtol nem kell felni. Vissza is lehet kuldeni,ha nem megy az egyutteles es o is donthet ugy,h visszamegy.


Hol volt itt szó arról, hogy csak érdek neki a gyerek?

2023. márc. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
sehol. csak eszembe jutott a témáról.
2023. márc. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
amúgy az vicc, hogy valószínűleg a legtöbb dologban egyetértünk, de valamiért egymás sértegetése fontosabb. de ne kérdezd meg miért. az ember ilyenkor az elképzelt ellenségeivel hadakozik
2023. márc. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 Avair2010 ***** válasza:
100%
Sose add fel a reményt! Mindíg mondd el neki, hogy mi lehet a következménye, ha tovább csinálja azt, amit nem kéne, illetbve ha nem csinálja azt, amit kéne, és kérdezd meg, hogy az neki meg fog -e felelni!
2023. márc. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!