Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » SEGÍTSETEK! Miért félt ennyire...

SEGÍTSETEK! Miért félt ennyire?! Nem vagyok már óvodás! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok és tudom hogy mit szabad ennyi idősen és mit nem..nem vagyok olyan fajta aki könnyen bele megy dolgokba!!Ennyi idősen(sőt még jópár évig!!)sosem feküdnék le fiúval semmi pénzért!!Nem cigizek(soha nem is próbáltam)nem iszom(még kortyolgatni sem)

De van most egy barátom.Nem akarok vele sokat mert tudom h ennyi idősen nekem az nem kéne!Max szájrapuszi,séta ölelés kézfogás....de anya nem enged el vele sehová!!Nem akartam csak sétálni menni vele de azt is megtiltotta!Egyetlen egy barátnőmmel enged el sétálni,vele is csak 1 órára...ez eddig nem is zavart...de ezt a fiút szeretem és ő is engem...akkor mért nem enged el??Oké régen nagyon hülye gyerek volt és lehet hogy anyának az maradt meg benne(a családja meg katasztrófa!ha azt lehet egyáltalán családnak mondani!)de azóta még én is meglepődtem mert teljesen megváltozott és nagyon aranyos..valamelyik nap pl. rászólt egy fiúra aki piszkált engem...

Találkozni szeretnék vele de anya megtiltotta(nem akarok anyának hazudni és titokban mert abból ugyis csak vita lenne....és nem szoktam vitatkozni!)

Szerintem lég megbízható vagyok ahhoz hogy elmenjek vele!

Hogyan lágyítsam meg a szívüket??

Mit csináljak??


2010. okt. 8. 09:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Valószínű nem miattad aggódnak, mert biztosan tudnak róla, hogy ilyen rendes, intelligens lány vagy, hanem a barátodat nem szívlelik a régi stílusa miatt. Egyet tehetsz, és szerintem próbáld is meg: beszéld meg anyukáddal, hogy amikor otthon van, te elhívod a barátodat hozzátok egy pár órára beszélgetni. Legyetek együtt hármasban és beszélgessetek! Így anyukád a saját szemével láthatja és hallhatja, ha a srác tényleg változott! Mondd meg anyukádnak, hogy szeretnéd, ha adna a barátodnak egy utolsó esélyt és kérd meg, hogy győződjön meg a saját szemével a változásról! Ennek nem mondhat ellent! :)
2010. okt. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

1. válaszoló

Elképzelhető hogy inkább miatta...tudom hogy nem kedvelik őt...De nem tudom hogy belemenne-e a fiú..ez annyira cikin hangzik XD

Miről beszélgetnénk?

2010. okt. 8. 10:15
 3/5 A kérdező kommentje:
Jah és nagyon köszi:)
2010. okt. 8. 10:15
 4/5 anonim ***** válasza:
Be kellene mutatnod a szüleidnek a fiút és ha te nem mehetsz hozzá,hát had jöjjön ő hozzátok,fel kellene ezt a varriációt hoznod nekik,így ők is valamilyen szinten ellenőrizni tudnának téged.Örülök,hogy vagy olyan értelmes hogy másokkal ellentétben még semmi sexre nem gondolsz.
2010. okt. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Figyu, megértem a szüleidet. Nagyon féltenek, és szerintem ez a mai világban már nem is csoda. Am. engem sem engednek el, ha ez vigazstal..
2010. okt. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!