Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Fizetnétek a gyereketeknek a...

Fizetnétek a gyereketeknek a pszichológust, ha nincsen semmi baja a kamaszkorán kívül, és körülbelül 250.000 Ft lenne fél évre / 40.000 Ft havonta, amiből lehetne inkább bármilyen más különórára, sportra, akár táborba menni?

Figyelt kérdés
2021. jún. 9. 14:51
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
85%
Fizetném, de van ingyenes is, én is oda járok.
2021. jún. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
88%
Ha a gyerek azt állítja, hogy szüksége van rá, akkor természetesen igen, de van ingyenes is.
2021. jún. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
91%
Legalább addig mindenképpen, amíg kiderül, hogy ez a "nincsen semmi baja a kamaszkorán kívül" valóban így van-e.
2021. jún. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
90%

Úgy tennék, ahogy 2-es írja.

Amúgy ki állítja, hogy "nincsen semmi baja a kamaszkorán kívül"?

Ezt egyvalaki mondhatja ki: maga a kamasz. Ha pedig ő így érezné, akkor nem is akarna menni. Ha a szülei mondják ezt róla, közben a gyerek meg el akar menni, akkor elég egyértelmű, hogy szüksége van rá, méghozzá pont a szülei miatt.

2021. jún. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
87%

Es ezt te honnan tudod, hogy nincsen semmi baja? Nem ezert kellene a szakember, aki ezt megallapitja?


Utana lehet nezni a tb tamogatott opcioknak is, de egyebkent termeszetesen en fizetnem, igen.

Egyebkent csaladterapia se artana ezek alapjan szerintem.

2021. jún. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
94%
Inkább elvinném ingyeneshez, ha az nem válik be természetesen kifizetném az árát, ha ő szükségesnek tartja. Hiába minden különóra, sport ha lelkileg nincs rendben. Bárcsak anno a szüleim engem is inkább pszichológushoz vittek volna.
2021. jún. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
10%
Ha nincs semmi baja, nem. A kamaszkor önmagában nem igényel pszichológust. Nem is értem, miért akar menni. Menőnek tarja, vagy mi? Van ingyenes is, menjen oda, ha semmi gondja.
2021. jún. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
97%
Anno engem se vittek el édesanyámék hiába kértem , a suli pszichológushoz elmentem,de utána ez a suliban kiderült és ezért is szekáltak. Most rendszeres depresszióm,szorongásom és félelmeim vannak. Pedig anno ha elmomdhatam volna valakinek a bajom ,ez kiküszölhető lett volna. Vidd el mindenképp.
2021. jún. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
88%
7-es, remelem nincs gyereked :(
2021. jún. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
87%

Hol van ingyenes pszichológus?


Amúgy nekem kamaszkoromban jól jött volna egy JÓ pszichológus, de ugye nekem is az volt hogy kamaszkori hülyeség majd elnövöm. Hát annó pszichiátria és egy sor gyógyszer meg szenvedés lett a vége.

Azt se felejtsük el hogy sérült gyerekből sérült felnőtt lesz és minél tovább tart a rossz pszichés állapot, annál kevesebb esélye lesz az illetőnek normális életet kiépíteni magának.

2021. jún. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!