Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Holnapi programmom az, hogy...

Holnapi programmom az, hogy nagytakaritást végzek a szobámba. De hogy tegyem? Szoval ruhák meg mindent

Figyelt kérdés
2010. okt. 9. 12:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Először is pakold ki az egész szekrényt. Alsók meg zoknik fiókba, ha nincs akkor külön szatyorba. Amiről tudod hogy nem kell, fogd meg és dobd ki. Mert ha visszateszed hogy hát talán még felveszem az régen rossz, úgysem fogod már felvenni így vagy odaadod valakinek vagy kidobod. Összehajtogatod a nadrágaidat, rövid-hosszú külön, aztán a pulóvereket is, pólókat is. Kesztyűk, sapkák ismét egy külön szatyorba. Kabátot vállfázd.

Hát röviden ennyi, én így szoktam nagyatakarítani, de mivel én tartom a rendet nem sokszor kell nagytakarítást végeznem.

2010. okt. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Belülről kifelé, felülről lefelé.

Hordj ki mindent egy kupacba, ami nem kell egy nagy zsákba, mehet a Máltai Szeretetnek, a szemetet egy másik zsákba, mosnivalót a szennyestartóba.

Utána porszívózz, moss fel. Aztán szekrényrend, majd portörlés, ablak és csillármosás.

Végül zene, illatgyertya , füstölő, dekoráció készítése.

2010. okt. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
De ne vasárnap takarítsatok! Vasárnap nem dolgozunk,tiszteljük meg ennyivel a JóIstent!
2010. okt. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!