Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Jó szemmel néznéd, hogy...

Jó szemmel néznéd, hogy minden hétvégén együtt alszanak?

Figyelt kérdés

Lányom és a legjobb barátnője minden hétvégét együtt töltenek és együtt is alszanak vagy náluk vagy nálunk

Nekem nem volt ilyen jó barátnőm, normális hogy ennyit alszanak együtt?


2023. ápr. 27. 08:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem nem.
2023. ápr. 27. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nyári vakációban amikor csak lehetett barátnőmnél aludtam, vagy ő aludt nálunk.
2023. ápr. 27. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lehet normális, hogy ilyen időszaka van egy tininek. Az én húgom egy nyarat töltött úgy, hogy szinte minden nap találkozott a barátnőjével, heti egyszer biztos együtt is aludtak. Ők szomszédok voltak, úgyhogy egyszerűbb volt. De nem lett belőle semmi "baj", egy idő után elunták egymást és egyre kevesebbet lettek együtt. Ha ez nem megy a suli, családi programok róvására, akkor én nem tiltanám. Esetleg kérném, hogy mesélje el, hogy miket csináltak, hogy része legyek az életének ezen részének is. Ha családi kirándulás, kerti parti, bármi van tervezve, amin jó lenne, ha ott lenne, akkor előre megkérni, hogy akkor ne csináljon programot. A tinik hajlamosak ráfüggni egy egy dologra hirtelen. Inkább ez, mint a bulizás, vagy hogy egész nap a sötét szobában tiktokozzon.
2023. ápr. 27. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
19 évesek
2023. ápr. 27. 08:51
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normális.ilyen barátdág kellene mindenkinek.

Mi is ott aludtunk a barátnőknél mindig

2023. ápr. 27. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
19%
Hetente azèrt èn gyakorinak gondolnám már ezt, pláne felnőtt nőre nèzve, 19 èvesen már fiúnál kène aludnia szerintem :)
2023. ápr. 27. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
15%
Szerintem ők együtt vannak a barinővel....
2023. ápr. 27. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
27%
Pròbálj valami családi programot kitalálni hètvègère, mondd el, hogy hiányzik nektek, foglalkozzon veletek is, ne csak a barátnővel, menjetek el esetleg kirándulni, majálosozni, koncertre, wellness csajos napra, bármi...meglátod hogy reagál
2023. ápr. 27. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
13%
Ha fiúk is legyeskednek a lányod körül, akkor nem aggódnék.
2023. ápr. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmi gond nincs ezzel, nekem is volt olyan barátnőm, akivel össze voltunk nőve.
2023. ápr. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!