Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Engednétek a 16éves fiatoknak...

Engednétek a 16éves fiatoknak aki már teljesen rácvan függve a cigire,hogy otthon a szobája teraszán cigizzen?

Figyelt kérdés
Annyit hozzá ,hogy én (apja)is cigizek,bár nem vagyok nagy cigis.már tudjuk egy jó ideje hogy cigizik ,de neki nem mondtuk el.Persze amolyan megelőző jellegű fejtágítást kapott,de nyilván a kamaszkor hatására kipróbálta.....és hát rendszeresen cigizik.nyilván nem támogatjuk,de annyira gáz szerintem ,hogy bújkálva cigizik.ezért gondoltam arra hogy elmondom neki ,hogy tudok róla ,és a szobájához tartozó teraszon cigizhet

2023. máj. 1. 10:50
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%
Én alapból még a zsebpénzt is megvonnám, ha megtudnám, hogy cigire költi. Zéró tolerancia van: az én házamban nem cigizhet.
2023. máj. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!