Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Csak szerintem gáz, hogy már...

Csak szerintem gáz, hogy már az általános iskolások is dohányoznak, alkoholizálnak energiaitaloznak?

Figyelt kérdés

2023. máj. 6. 15:05
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
17%
Ahha.....utolsó.....el kéne menj egy cserkésztáborba.....nah ott látnál csodát...
2023. máj. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
92%
21. A cserkésztábor, meg a keresztény tábor nagyon nem ugyanaz xD
2023. máj. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
74%
Őőő....én azt vágom.....de a cserkészek elvileg keresztény neveltetésűek.Noh meg az sem igaz,hogy a keresztény iskolákban nincs jelen a dohányzás.deee nagyon is.
2023. máj. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
20%
Ha régen is ez volt, akkor is gáz.
2023. máj. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
19%
Már fuveznek, a cigi már nem menő. Undoritoak de sok szülő nem akarja látni.
2023. máj. 8. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim válasza:
23%
25-ja fű (tekerve,sütibe), vizipipa, manórudi.
2023. máj. 8. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
100%

Akik azt írták, hogy gáz, azok le lettek pontozva. Mert ez egy teljesen normális, természetes dolog, hogy már mondjuk 12-13 éves általános iskolás, fejlődésben lévő gyerekek ilyenekkel károsítják a szervezetüket?

Nem vagyok szülő, de azt gondolom, hogy ha egy gimnazista mondjuk 16 év körüli már majdnem felnőtt tinédzser néha-néha mértékkel iszik, vagy néha-néha megiszik egy energiaitalt, az nem probléma. A dohányzás sosem jó, még kis mennyiségben sem, én nem dohányzik, rühellem, így nyilván nem örülnék neki, ha a gyerekem dohányozna, nem támogatnám, de nem mindegy, hogy a 17 éves gyerekemről van szó, vagy a 13 évesről. Az energiaital is rohadt káros, ha valaki napi szinten vagy heti szinten többször azt iszogatja általános iskolás korától kezdve, másrészt meg egy általános iskolának hol lenne szüksége energiaitalra? Mert ha egy felnőtt néha-néha megiszik egyet, azt mondom oké (bár én utálom), de nehogy már teljesen oké legyen, hogy általános iskolás gyerekek ezt fogyasztják.

2023. máj. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
92%

Anyukám 1990-1994 között volt középiskolás az évfolyamában volt vagy 100 diák és ketten nem cigiztek akkoriban. Az osztályában voltak vagy 25en és anya volt az egyetlen aki nem cigizett.

Tehát ez nem mostani történet, én 2012-2016 közt jártam középiskolába akkoriban is kb 100an voltunk az évfolyamon és kb 10% nem cigizett.

Közepes erősségű gimi volt, én 10 éve voltam 16 éves, akkor elit gimikben is sokan cigiztek, kábítószereztek, tehát ez nem meglepő.

2023. máj. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
96%

Ez sajnos mindig így ment.

Nevelésen múlik, nem hogy melyik generáció.

2023. máj. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
75%

Gáznak gáz, de a lázadó csapatkorszak ilyen. Nagyapámék is kergették a lányokat és megdugták a pajtában, semmivel se voltak másabbak, mint most. Cigi, szivar és pia is ment, meg lopták a kolbászt rokonoktól. Energiaital nem volt még akkor, de ha lett volna isszák azt is.

Én 2002-ben voltam 8. osztályos, már akkor is cigiztek, dugtak, füveztek és ittak Kobra energiaitalt. Csak akkor még nem a boltból vették, hanem a helyi diszkóban dolgozóktól, azok meg szívesen adogatták el a pénzt zsebretéve.

2023. máj. 12. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!