Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Van olyan műsor, amitől...

Van olyan műsor, amitől próbálod tiltani a gyerekedet?

Figyelt kérdés
2023. máj. 27. 20:40
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%
Ami nem 18+ azt nem tiltom. Ha akarja megnézi a barátai telefonján.
2023. jún. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
95%

Tökmindegy, mitől tiltom, ha nem otthon, nézi a haveroknál.


Ugyan már, én is voltam kamasz, lazán kijátszottam a szüleimet pl horrorfilmeket nem nézhettem. Barátnőmnél meg simán, mert "neki" megengedték a szülei (idősebb volt nálam).

2023. jún. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
84%

Semmit nem tiltok. Amit tiltanék, azt csak azért is tenné. Ilyen voltam én is, meg minden életképes egyed ilyen.

Amíg eljut a kamaszkorig, addig a feladatom, hogy megfelelő onkontrollal, információkritikával rendelkezzen. Ha bármit tiltanom kell egy kamasznak, akkor az első tizenvalahány évet rontottam el, és azt már tiltással csak tovább tudom rontani.

(És nem baj, hogy a vajda kicsi és köpcös, "a tábornokok ne legyenek, mert azt nem szeretem" ;) )

2023. jún. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!