Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ha a 12 éves lányotoknak...

Ha a 12 éves lányotoknak kihullana a haja betegség miatt, engednétek neki a parókát?

Figyelt kérdés

2023. aug. 21. 12:55
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Holnap felkeresünk egy erre szakosodott céget akik parókákat gyártanak
2023. aug. 21. 14:30
 12/18 A kérdező kommentje:
Egy árnyalattal szeretne sötétebbet, mint amilyen a haja volt
2023. aug. 21. 14:31
 13/18 anonim ***** válasza:
92%

"Egy árnyalattal szeretne sötétebbet, mint amilyen a haja volt"


Azt simán. Az extrém alatt szőkéből feketét, vagy feketéből szőkét értettem.

2023. aug. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
77%

Egyetértek az előttem szólókkal, de én se értem, miért nem volt neked ez egyértelmű, kérdező.


Te hagytad volna őt kopaszon a kamaszkor elején, amikor annyira fontossá válik a társai véleménye, amikor ezredekkora dolgok miatt gúnyolhatják vagy kiközösíthetik?

Csak azért megtiltottad volna, hogy megmutasd, ki az úr a háznál?

Miféle anya vagy te, mondd?

2023. aug. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
26%

"Miféle anya vagy te, mondd?"


Minek a sértegetes? Ismered a kérdezőt? Tudod mi baja vana gyerekének, milyen típus a kislány, mennyire képes gondot viselni egy parokara, mi az elképzelése, stb?

2023. aug. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
74%

Hogy a viharba ne! A kérdés sem merülne fel bennem!

Ha hosszú a hajam, akkor levágatnám és abból csináltatnék neki!

2023. aug. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem olyan betegsegrol van szo, hogy meg huzamosabb ideig kopaszodik/hullik neki tehat innentol el kezd majd neki ujra szepen noni, en siman a pothajat is engednem. (Arrol van tapasztalatom, hogy no attol ha fent van, parokahoz nem ertek) A paroka felhelyezese maceras egy kicsit, hogy az tenyleg ott maradjon es ugy is alljon mintha termeszetes lenne, ebben mindenkepp legyel majd a segitsegere!
2023. aug. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
A haj egy felnőtt nő életében is eléggé érzelmi dolog tud lenni, a saját nőiessége, önbizalma egy komoly része. Csak mert valaki gyerek, eszembe se jutna ezt elvenni tőle.
2023. aug. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!