Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Tinikorban a többség tisztában...

Tinikorban a többség tisztában van a beállítottságával?

Figyelt kérdés
Én nem voltam, már igen, de visszatekintve már átlalános iskolás koromban voltak jelek hogy mindkét nem tetszik. Nem tudom, hányan ébredtek már rá 15 évesen hogy nem heterók stb?
2023. szept. 12. 18:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én tisztában voltam azzal, hogy heteró vagyok, nem voltak egyáltalán kétségeim. Szerintem már olyan 12-13 éves korom körül.
2023. szept. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Én most 23 évesen említettem meg apámnak, elfogadta.
2023. szept. 12. 18:45
 3/12 anonim ***** válasza:
2: nyilván más a helyzet, ha vki nem heteró. De gondolom, kb. ugyanakkor érzi mindenki, csak neked az a kérdés, hogy mások, hogyan állnak hozzád. Az jó, hogy apukád elfogadta.
2023. szept. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Csak ő tudja meg egy régi barát, ennyi. Annak a barátnak fel is hoztam hogy akar e velem valamit de nem izgatja a sajátja.
2023. szept. 12. 18:51
 5/12 A kérdező kommentje:
Egyébként még örülök is neki hogy így van, egy másik férfit/fiút jóval könnyebb megszerezni mint az ellenkező nem tagját.
2023. szept. 12. 18:53
 6/12 anonim ***** válasza:

5: szerintem egy normális kapcsolat bonyolult mindenkinek. 😊

Csak megszerezni vkit az semmi.

2023. szept. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Férfival nem lennék kapcsolatban, nekem ők csak játszópajtások kb. Bár még soha nem voltam együtt senkivel.
2023. szept. 12. 18:59
 8/12 A kérdező kommentje:
6.Dehogy könnyű megszerezni, ha egyik férfi bejön a másiknak akkor sok mindenen nem bukik a dolog, nőkkel bonyolultabb.
2023. szept. 12. 18:59
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem hinném, mert egy ismerős 30+-osan találta ki feleség és gyerek után, hogy ő meleg.

Elfogadó közegből jön, szóval nem azért volt ez, mert félt volna fiatalabban bármitől is.

2023. szept. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem még csak elkezd kialakulni,hisz tombolnak a hormonok.

De semmiképp nem szabad akadályozni ha pl a tinink lmbtq tag.(amíg a jó ízlés határán belül van.)

Hiszen jobb ha még tiniként rájön a szexualitására mint az hogy 30 évesen házasan, szülőként jön rá erre. Hiszen ekkor vagy lelki nyomorék lesz, vagy otthagyja a családját.

2023. szept. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!