Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 8-13 év közötti fiúk anyukái?...

8-13 év közötti fiúk anyukái? Milyen frizura van most náluk divatban? Ti engednétek nekik a dauert?

Figyelt kérdés
Most mentem vissza 3 év után dolgozni, fodrász vagyok Ausztriában. Nagyon sok 8-13 év közötti gyerek (csak fiú) akar dauert🙈 szinte annyira kicsire csavarva, mintha afro haj lenne. Nem tudom, szerintem nincs rendben ekkora gyerekeknek a hajukat dauerolni, ez is egy durva vegyszeres kezelés és a szülők sorra hozzák őket és engednek meg mindent.. Itthon Magyarországon is ez a divat a fiúk körében? Te megengednéd?
2023. okt. 9. 13:28
 1/9 anonim ***** válasza:
61%
Nem engedném.
2023. okt. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%

Azert a 8 es 13 eves kozt eleg nagy a korkulonbseg :)

Gondolom nem a 8 evest viszik dauerra.


Angliaban lakom, 8 evesem van, naluk semmi kulonosebb divat, de a tiniknel ez a rovid oldalt meg hatul, elol meg a szemebe log frizura a meno, kb. mindnel azt latom.

2023. okt. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A legfiatalabb 8 éves volt, a legidősebb meg 13, azok közül akiknek múlt héten be kellett dauerolni a haját.
2023. okt. 9. 13:35
 4/9 anonim ***** válasza:
88%

Fodrász vagyok. En 14év alatt nem vállalom.

De itt is egyre felkapottabb. Szerintem nagyon idióta viselet.

2023. okt. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%
Még csak 7 éves a fiam, de neki oldalt és hátul fel van nyírva, fent meg kicsit hosszabbra van hagyva (nem szembe lógósan hosszúra). Egyébiránt tök mindegy neki, nem foglalkozik (még) a hajával. Az én ötletem volt megcsinálni így, mert a) jobban néz ki, mint ha csak le lenne tolva fél centisre; b) 5 évesen leesett a vizes lépcsőről és betört a feje, elég volt bele szerencsére 1 öltés, de van egy pici csík a feje tetején, ahol nem nő haj, és ha kicsit hosszabbra van hagyva, akkor egyáltalán nem látszik.
2023. okt. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
86%
Tavaly a 11 évesem osztálytársának fodrász anyuka bedauerolta a haját. Én is csak pislogtam, mikor kiderült, de amúgy nagyon jól nézett ki. Én szerintem erősen lebeszélném róla a sajátomat.
2023. okt. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
90%

Jézusom dehogy engedném! Én elsősorban azért, mert szerinten ocsmány.


Nem tűnt fel, hogy bármilyen divat lenne

2023. okt. 10. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
10 éves fiamnak tetszik ez a dauerolt frizura és már kérdezgette hogy ő mikor csináltathat, mondtam neki, hogy 14 évesen esetleg... egyébként brutál egyenes haja van és szerintem amúgy sem állna neki jól ezért nagyon bízom benne, hogy addigra kimegy a divatból.
2023. okt. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez a brokkoli fej?
2023. okt. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!