Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Anyukák, mit szólnátok ha a...

Anyukák, mit szólnátok ha a lányotok ilyen hajat akarna?

Figyelt kérdés

Szóval most a lányom haja úgy hátközépig ér, kicsit kikopott, de egyébként vörös volt. Olyan “erősen hullámos”-ként definiálnám. Vissza szeretné festetni vörösre, amit engedek is, mert tényleg jól áll neki. Viszont ilyen hosszt/fazont szeretne:

[link]

Én félek, hogy ezzel esetleg leszbikusnak fogják hívni, vagy azzal csúfolják, hogy fiús. Valamint ez elég radikális frizura váltás. Szerencsére gyorsan nő a haja, de akkor is aggódom emiatt. Anyukák, ti mit gondolnátok erről egy hamarosan 18 éves (jövő január) lánynál?



2022. szept. 5. 22:50
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
96%
Ő fogja viselni, az ő döntése. Keresnék egy jó fodrászt, ha még nincs.
2022. szept. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
98%
Ez minden, csak nem fiús.
2022. szept. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
94%
Szóval más véleményére többet adsz,mint a saját lányodéra...És mi van ha leszbinek nézik hogy ha neki ez tetszik?Remek anya lehetsz...
2022. szept. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem nagyon csinos
2022. szept. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
97%
Nem vagyok szülő, de eszembe sem jutna valakit a frizurája miatt leszbikusnak hinni (na nem mintha baj lenne, ha valaki leszbikus). Fiúsnak sem mondanám ezt a fazont, de ha valaki szerint az, az sem csúfolódás szerintem, csak egy vélemény. Ha a lányodnak mégsem fog tetszeni a stílus, majd módosít rajta, én egy lassan 18 éves lánynak nem akarnám előírni, hogy milyen fazont vágathat.
2022. szept. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
95%

Lassan 18 évesen anyuci engedélye kell ehhez?


Amúgy egyáltalán nem is lezbis, teljesen normális hajhossz/fazon! Úristen!

2022. szept. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem nem fiús, de ennyi idősen amúgy is eldöntheti egyedül.

Ha nem áll jól neki, ő is fogja látni. Ha meg jól fog állni, akkor nincs probléma.

2022. szept. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
91%

Ez inkább olyan haj, mint amikor lusta vagyok megszárítani és vizes hajjal alszok el.

Reggel meg látom, hogy ezzel nincs mit kezdeni, aztán újra megmosom.

Ettől függetlenül nincs ezzel semmi baj, ha neki tetszik én nem szólnék bele.

Ha rendezettebb hajra lesz igénye, akkor majd foglalkozik vele.

Semmi esetre sem fiús vagy bármi más.

2022. szept. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
97%
Jó lenne végre leszokni arról, hogy "mit mond a falu". Főleg ha már gyereked is van.
2022. szept. 5. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
88%
Az elmúlt öt évben minden második színésznőnek és modellnek ilyesmi haja volt kisebb eltéréssel, de persze, ez az egyértelmű, összetéveszthetetlen "leszbikód". Ilyenkor mindig remélem, hogy a kérdező csak viccel. Ha meg nem, akkor szegény gyerek... "radikális" frizuraváltásnak nevezni egy tizennyolc évesnél azt, hogy egy szolid váll fölé érőre váltana... el tudom képzelni, hogy élted meg, amikor biliről vécére szokott vagy, amikor már nem hagyta, hogy betakargasd.
2022. szept. 6. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!