Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Jó ötlet lemondani egy ottalvó...

Jó ötlet lemondani egy ottalvós bulit 3 órával a kezdés előtt, mert nincs kedvem hozzá?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy 12 éves lányom és mára ottalvós bulit szerveztünk. Összesen 9 barátnője jön el. Az a helyzet, hogy nekem nagyon nincs hozzá kedvem. Fáradt vagyok, nem akarok még 9 tinit a házamba. Ezt az egészet már 3 hete megbeszéltük a szülőkkel, gyerekekkel. Tisztára be van sózva a lányom. Azon gondolkozom, hogy írok a többieknek, hogy ehez nekem most nagyon nincs kedvem. Szerintetek ez bunkóság, jó ötlet?



2023. okt. 14. 12:17
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
98%

Hát ez prosztóság lenne igen!

Nem kellett volna bevállanod és most pihenhetnél.

2023. okt. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
98%
Bird ki! Ilyenkor mar nagyon nem szep lemondani es akkor meg szepen fogalmaztam :)
2023. okt. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
98%
Ha a többiek nem is érdekelnek, a lányodnak biztosan nagyon rosszul esne.
2023. okt. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nagyon rossz ötlet inkább. Kár volt leszervezni, ennyire ismerned kellene magad.
2023. okt. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon bunkó dolog lenne. Gondolom a többi szülő már programot szervezett,várják ők is legalább annyira mint a gyerekek.
2023. okt. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam, hogy kitalálok valamit. Pl: betegség, csőtörés, stb. Mostanában nagyon ingadozik a hangulatom. Most nagyon fáradt vagyok és nem akarom, hogy itt buli legyen. Tudom, hogy genyóság lenne lemondani.
2023. okt. 14. 12:41
 7/23 anonim ***** válasza:
98%

Jól tudod. Ezekkel az a gond, hogy a gyereked nyilván tudja az igazat, ami ki is derülne.

Ismered a mondást, a hazug embert előbb utolérik, mint a sánta kutyát.

Ne légy már ilyen önző, te akartad ezt a gyereket.

2023. okt. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem bírd ki a lányodért. Írtad, hogy ő nagyon várja. Ha lemondod, ő tudni fogja, ha hazugsággal teszed, és nem fogja magában tartani, hiszen sértődött lesz, haragudni fog.
2023. okt. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
90%
Mondd csak le, aztán majd ne csodálkozz, ha vénségedre a leglepukantabb öregekotthonát választja ki neked... -_-
2023. okt. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
97%

Sajnálom, hogy nem vagy jól, de a többi válaszolóval maximálisan egyetértek.


Viszont ha ennyire kivagy, akkor a lemondás helyett vegyél ki hétfőre szabit, hogy kipihenhesd magad.

De ne a lányod és még minimum 9, de inkább több (szülők) ember kárára intézkedj.

2023. okt. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!