Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Jó ötlet lemondani egy ottalvó...

Jó ötlet lemondani egy ottalvós bulit 3 órával a kezdés előtt, mert nincs kedvem hozzá?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy 12 éves lányom és mára ottalvós bulit szerveztünk. Összesen 9 barátnője jön el. Az a helyzet, hogy nekem nagyon nincs hozzá kedvem. Fáradt vagyok, nem akarok még 9 tinit a házamba. Ezt az egészet már 3 hete megbeszéltük a szülőkkel, gyerekekkel. Tisztára be van sózva a lányom. Azon gondolkozom, hogy írok a többieknek, hogy ehez nekem most nagyon nincs kedvem. Szerintetek ez bunkóság, jó ötlet?



2023. okt. 14. 12:17
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%
Így volt ez jó. Most mindenki boldog és elégedett.
2023. okt. 15. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%
Jól csináltad! Paskold meg a válladat. A lányod biztosan nagyon örült, hogy végül nem maradt el. 🤗
2023. okt. 15. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
94%

Az senkit nem érdekel, hogy "ingadozik a hangulatod", egyéni szoc. problem, de a TÖBBI szülővel szemben is irtó nagy tiszteletlenség lemondani az eseményt.


A gyerekeknek meg hiába hazudsz, egyik sem hülye - de a szülők sem.

2023. okt. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!