Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Jó ötlet lemondani egy ottalvó...

Jó ötlet lemondani egy ottalvós bulit 3 órával a kezdés előtt, mert nincs kedvem hozzá?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy 12 éves lányom és mára ottalvós bulit szerveztünk. Összesen 9 barátnője jön el. Az a helyzet, hogy nekem nagyon nincs hozzá kedvem. Fáradt vagyok, nem akarok még 9 tinit a házamba. Ezt az egészet már 3 hete megbeszéltük a szülőkkel, gyerekekkel. Tisztára be van sózva a lányom. Azon gondolkozom, hogy írok a többieknek, hogy ehez nekem most nagyon nincs kedvem. Szerintetek ez bunkóság, jó ötlet?



2023. okt. 14. 12:17
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon pipa lennék ha ilyenkor mondaná le a lányom barátnőjének az anyja a programot. Lehet hogy pont emiatt a buli miatt mondtunk le más programot. Biztosan előre készültünk volna enni és innivalóval. Ez gusztustalan dolog lenne. Bírd ki.
2023. okt. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
98%

Szerintem 12 évesek nem igénylik a társaságodat amúgysem, tehát te nyugodtan visszavonulhatsz pihenni vacsora után.

Vagy nem tudom, mik a tervek, ha főznöd kéne, rendelj pizzát, de én biztos nem tartanék mellettük gyertyát este

2023. okt. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Utolsóval nagyon egyetértek! Rendelj kaját! Készíts ki nekik poharat, tányért, aztán pihenj le. Nem babák már. Illetve határozz meg nekik előre egy takarodó időpontot, amikor már csendnek kell lenni és ezt tartsák be.
2023. okt. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Én is inkább azt mondom, hogy vonulj el.

Ismerős nincs a közelben?

2023. okt. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
97%
És ezek után a lányod szemébe tudnál nézni?
2023. okt. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

Ugye, csak troll vagy?

Még, ha félig meghaltál volna, megérteném. De nincs kedved??? Hány éves vagy te, négy? Utoljára akkor elnézhető a "most inkább nincs kedvem", olyan programhoz, amit ő maga választott.

2023. okt. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
97%

"Arra gondoltam, hogy kitalálok valamit. Pl: betegség, csőtörés, stb."


A lányod tudná, hogy hazugság, és gondolom, elvárnád, hogy ő se mondja el a lányoknak az igazságot. Ezzel aztán remek példát mutatnál, tényleg.

2023. okt. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
97%
Ilyen hozzáállással rosszabb vagy egy tininél.Ha 12 éven keresztül bírtad,most is vállalnod kell a felelősséget a gyermeked érdekében.
2023. okt. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
97%

Szarügy, de ne mondd le.

1. Leégeted a lányodat, és még el is rontod az örömét.

2. Kibaxol a többi szülővel.

3. Rossz példát mutatsz a gyerekednek.

4. Nem tudnál hazudni. A lányod tudja, hogy nem vagy beteg, nincs csőtörés. Egy dühös-csalódott kistini igenis panaszkodni fog a barátainak, akik nyilván jöttek volna a pizsipartira. Eljut a többi szülőhöz a hír, hidd el.

12 évesek, nem kell a seggükbe lenned, semmi dolgod nincs velük tulajdonképpen. Kijelölsz egy időpontot, hogy utána csendesek legyenek oszt heló.


Velem pl volt olyan, hogy 13 voltam, mentem volna fagyizni egy barátnőmmel, már napok óta meg volt beszélve, ott voltam a helyszínen, mire írt nekem, hogy az apja felcseszte saját magát azon, hogy valami xart meg akart szerelni, de nem sikerült, és így amikor indult volna el a barátnőm, közölte vele, hogy hát akkor nem megy sehová. Gondolhatod milyen jó volt neki. Na meg nekem. Ott ültem a negyven fokban egy parkban, a telefonommal, rajta az üzenettel, hogy a barátnőm mégse jön, anyámék melóba, mamám, akinél lettem volna, elment a tesójához, nekem meg nem volt kulcsom se otthonra, se öreganyámhoz, mert úgy volt, hogy a barátnős program tovább tart, addigra hazaérnek a szüleim.

2023. okt. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Végül nem mondtam le. Rendeltem nekik Mekit és megmondtam nekik, hogy éjfél után mindenképp legyenek csendben. Most egy valaki kivételévél még mindenki alszik.
2023. okt. 15. 07:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!