Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » 9 órás iskola kezdés szerintem...

9 órás iskola kezdés szerintem jó lenne a gyerekeknek, bár akkor később mennének haza. Mit szólsz hozzá?

Figyelt kérdés
2023. szept. 13. 12:00
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
79%
Bagoly vagyok bagoly gyerekekkel, én imádnám.
2023. szept. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
92%

Most végez leghamarabb fél négykor, plusz majdnem egy óra az út haza.

Majd ha napi 6-7 óránál nem kell többet bent lennie visszatérhetünk a kérdésre.

2023. szept. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
94%

Inkább az intézményben töltött időt kéne optimalizálni. Ahogy kettes is írja, egy átlagos diák most is iszonyat későn ér haza.


Amúgy személyesen érzékenyen érintene, az egész család extrém pacsirta, és engem a nálunk jellemző 9 órás kezdés kicsinál. 6-12 között vagyok a legkreatívabb, délután már csak lézengek. Egész gyerekkoromban ez volt.

2023. szept. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
93%

Macera lenne reggel beérni melóba, amíg kis iskolás a gyerek. Ha 9-re kéne vinni, akkor keresni kéne olyan munkahelyet, ahova későn kell bejárni 🤣🤣🤣

A nagyok biztos örülnének. De akkor tényleg, mikor is érnének haza???

2023. szept. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:
Most 5 órájuk van mindig, 1re végez +ebéd. Mi tart 4 óráig?
2023. szept. 13. 12:12
 6/38 A kérdező kommentje:
Olyanok is vannak nálunk a suliban, ahol az anyuka otthon van de a pici gyerek bölcsibe, a nagyobb napközis fél 5ig!
2023. szept. 13. 12:14
 7/38 anonim ***** válasza:
95%

Mi tart 4ig? Kötelező addig iskolában lennie! Nálunk csak nagyon nyomós indokkal, igazgatói engedéllyel lehet előbb elhozni őket...

Jó lenne a 9es kezdés, de attól még egy csomóan így is ott lennének 7től ügyeletben, mivel a szülőnek mennie kell dolgozni...

2023. szept. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
46%
Első vagyok, bagoly családként minket tökre nem zavarna, ha 4 helyett 5-kor jönnének haza. Jobban illene a bioritmusunkba.
2023. szept. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
90%

En nem orulnek neki, senki nem tudna akkor elvinni az iskolaba, ahhoz nekunk is 9-re kene jarni. Idovel persze egyedul mehetne, de addig mi lenne?


Altalanosban nyilvan kb 4-6 orajuk van.


De kozepiskolara nem gondolsz kerdezo? Most nem tudom mi a helyzet, meg nem tartunk itt, de anno en is nem gyakran 4-kor, volt, hogy 5-kor vegeztem, foleg azutan, hogy faktokat kellett felvenni. Ebben persze sokszor az is benne volt, hogy volt egy lyukas oram a nap kozepen, de addig meg hazamenni nem tudtam, meg kellett varni.

2023. szept. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
75%

Nalunk ( Nyugat Europa) 9 kor kezdodik, de itt 9 kor kezdodik a legtobb munkahelyen is a munka, irodak, bankok, orvosok. 3-ig van kotelezoen az iskola minimum, tehat 6 ora, ezen felul sok iskolaban vannak ingyenes / fizetos delutani klubbok.


Nekunk nagyon jo ez a 9 ora, igy 8 kor kelunk mindnyajan - egy alom tenyleg, foleg mert anno Mo.-n reggel 6 ra jartam korhazba dolgozni.

Keson fekvo vagyok, igy ez tokeletes nekunk. ( itt a korhazban ahol dolgozom a rendeles is 9 kor kezdodik - ambulancia)

2023. szept. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!