Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Egy 17 és egy 15 éves gyereket...

Egy 17 és egy 15 éves gyereket otthon lehet hagyni 3 napra?

Figyelt kérdés
A nagyszülők 2 háznyira laknak, ők is rájuk néznek bármikor. Esküvőre vagyunk hivatalosak, nagyon messzire tőlünk, a gyerekek pedig nem akarnak velünk jönni. 3 nap, 2 éjszaka.
nov. 10. 21:27
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Persze. 15 éves koromtól az év felében egyedül éltem. (Nem, nem kollégiumban, a lakásban egyedül.)
nov. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ti ismeritek őket. Van okotok arra,hogy ne bizzatok bennük? Mi semmit nem tudunk róluk, így elég nehéz véleményt mondani.

Végtére is a nagyobbik 1 év múlva akár a világ másik felébe is költözhetne egyedül, szóval ha innen nézzük...ezt csak ti tudhatjátok.

Én a 15 évesemet itthon merném hagyni egyedül is, de ő megbízható, komoly lány.

nov. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Így, hogy a nagyszülők is ott vannak 2 háznyira, tényleg nem értem a dilemmát.

Ha annyira megbízhatatlanok, max a nagyszülők komolyabban figyeljenek rájuk.

nov. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi a tesómmal kb ilyen korúak voltunk, amikor magunkra maradtunk 3-4 napra. Semmi gond nem volt, a nagyszülők sem laktak annyira közel. De a ti gyerekeiteket ti ismeritek.
nov. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
16 éves voltam, mikor a szüleim egy hétre elmentek Németországba rokonokat látogatni. Én nem mentem, mert az akkori barátom ismerősökön keresztül tudott ingyen szerezni magunknak 2 bérletet a szegedi ifjúsági napokra. Úgyhogy a szüleim tőlünk 1.200 km-re voltak. Mi meg minden nap szineztünk a fesztiválon. Nem történt semmi.
nov. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
nov. 11. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze, de ha ez dilemma, ennyi erővel a nagyszülőknél is lehetnének addig.
nov. 11. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
91%
15 éves hugom kolis és egyedül van nagyrészt én meg 17 évesen költöztem el albiba és kezdtem el egyedül lakni (magantanuló voltam, diákmunkából éltem) orvosi okok miatt.
nov. 11. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha öcséimből indulok ki, nem, mert első nap a balesetin kötne ki valamelyik, annyira hülyék :D


Én 13 éves koromtól sokat voltam otthon egyedül, mert apa özvegyként nevelt.

nov. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!