Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 10 éves gyereket otthon lehet...

10 éves gyereket otthon lehet hagyni kb 2 órára egyedül?

Figyelt kérdés
Hogyan szokás?
2018. aug. 4. 22:25
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
19%
Biztos lehet, de én nem hagynám. Pár órára akár a szimszedra is előbb bíznám, mint h egyedül hagyjam, de lehet el vagyok tajolva.
2018. aug. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
92%
Igen, ha olyan, akit otthon lehet, hagyni 2 órára...
2018. aug. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
93%
10 évest otthon lehet. Azért tőle is kérdezd meg, hogy mit szól hozzá. Nappal vagy éjszaka? Ha nappal, akkor áthívhatja egy barátját is, hogy ne legyen egyedül, de én negyedikes koromban vígan otthon voltam délután, míg haza nem jöttek a szüleim.
2018. aug. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
14%
Én nem hagynám és nem is hagytam. Ha menni kellett akkor vittem, de egyedül nem hagytam.. Bármi történhet.
2018. aug. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
78%
miért ne lehetne? akár egész napra is, ha olyan
2018. aug. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:

Egy ismerősöm nem hagyja otthon és tejlesen meglepett ezzel. Ezért kérdeztem.


Nekem nincs gyerekem.

2018. aug. 4. 22:39
 7/31 anonim ***** válasza:
51%

Ezt mindenki maga érzi, nincs olyan, hogy "szokás".


Anyukám engem nagyon féltett, ráadásul én mindig valamiben mesterkedtem, vagy másztam valahová, kézen álltam, stb. Így sosem mert otthon hagyni, mert elesek/összetöröm magam/elájulok/arra jön haza, hogy kitörtem a nyakam, stb. Azt hiszem, 6.-os voltam, mikor már otthon lehettem teljesen egyedül, de azért akkor is hívogatott fél óránként legalább.

2018. aug. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
91%
Gyerek függő. Az én fiam 8 éves . Komolyabb mint a korosztálya. Simán itthon lehet hagyni pár órára. Barátnőm kislánya viszont az a típus akit 10 percre sem lehet egyedül hagyni.
2018. aug. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
80%

80 evek kulcsos gyerekei voltunk

1osztalytol egyedul mentunk suliba es haza az osszes gyerek a hazbol.

Delutan bedobtuk otthon a taskat es rohantunk le jatszani amig sotet nem lett

Anyak erkelyrol kiabaltak le ,, nyomas haza ,, szaladtunk.

Telen pinceben jatszottunk vagy lepcsohazban vagy egymasnal amig szulok hazaertek.

Semmi bajunk nem lett

7 eves koromtol hugomra is en vigyaztam

2018. aug. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
67%
Ezt aláírom. Amikor mindenkiben megbíztak már gyerekként is, akkor még nagyjából mindenkiből megbízható ember lett. Persze jó arányban ott voltak a csínyek, amik (milyen érdekes...) végül pont mélyítik a felnőttkori emberi tartást.
2018. aug. 5. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!