Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A lányomnak képzeletbeli...

A lányomnak képzeletbeli barátja van. Ez normális, vagy menjünk pszichológushoz?

Figyelt kérdés
Ha egy 13 éves lánynak van képzeletbeli barátja mert magányos? Már kisgyerekkora óta van ez nála, régen még is nevezte őt de mostmár nem. Azt mondta, hogy sokszor beszéli meg vele a dolgait, mert mással nem tudja, de már nem ad neki nevet, nem tudja a nemét, csak azt, hogy vele egykorú és szeret vele beszélgetni.

dec. 10. 09:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
74%
Én elvinnem. Az unokaocsemnek kb 4 éves korában volt ilyene, de egy év alatt "kinotte".
dec. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
86%
Nem is csak ezért, de a magányosság miatt elvinném. Egyáltalán nincsenek barátai? Korábban voltak?
dec. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
82%
Kiskorban még oké, de egy 13 éves nagylánynál ez már nem mondható normálisnak.
dec. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
50%
Sok felnőtt embernek is képzeletbeli barátja van. Amilyen felületes világot élünk már nem csodálkozom. Ráadásul az internet sem segít mert ott is csak azt hiszed barát az akivel beszélsz közben lehet AI vagy tök más ember.
dec. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
41%
Vannak, akik felnőttként is ezt teszik, csak a barátot Jézusnak vagy Istennek hívják, és ezt egy vallásnak nevezik. Ha az normális, ez is az.
dec. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
60%
Nem normális
dec. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
89%
Nekem is ugyanez volt, de én inkább el se mondtam, mert tudtam, hogy nem érdekli a szüleimet, mi van velem, és egyébként is a pénzzel jöttek volna. Ha te nem ilyen szülő vagy (ha már kiirtad ezt a kérdést, feltetelezem hogy nem olyan vagy), akkor igen, vigyétek el.
dec. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
88%

Nekem a "kedves naplóm" volt a képzeletbeli barátom. Amit nem mondhattam el, azt leírtam és úm. megbeszéltem magammal.

Ép felnőtt lettem.

dec. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
59%
Nekem komplett belső világom volt iskoláskoromtól. Az agressziv apám es egy bántalmazó osztalytárs elől oda "menekültem". Még mindig van, pedig 39 éves vagyok, ha stresszes vagyok, oda menekülök. Nem jó, de ez van. Én elvinném terápiára.
dec. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
67%
Nekem meg egy képzeletbeli másik életem 🥺
dec. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!