Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ez nem normális igaz, menjek...

Ez nem normális igaz, menjek pszichológushoz?

Figyelt kérdés

Ronda fiú vagyok és tisztában lévén ezzel nem merem kimutatni egy lánynak sem, ha tetszik nekem még rájuk sem merek nézni, beszélgetni sem merek velük, csak, ha kérdeznek valamit, akkor válaszolok vagy, ha nagyon muszáj megkérdeznem és lány van csak ott, akkor megkérdezem tőle, de utána békén hagyom, mert nem akarom, hogy azt higgye én a rusnya, undormány még véletlenül nyomulok rá.


Az én félelme abból ered, hogy ronda vagyok és úgy érzem nincs jogom a lányokhoz, na meg mások is biztos hülyénenk néznének, ha meglátnák, hogy egy szép lányra nyomulok, amikor tisztában vagyok milyen ritka ronda fiú vagyok, sajnos még izmokat sem tudtam növeszteni, tudjátok azok akis vékony, alacsony fiúk nem valami kelendőek, amit én meg is értek. Sportolok, de ettől csak atléta alkatom van, nem kigyúrt.



2012. szept. 19. 19:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyen ez a problémám csak én nem vagyok ronda szépvagyok nem csúnya volt sok barátnőm de én nem emrek rájuk nézni néha vissza nézek utánnuk meg nem merek velük beszélni se nagyon lehet attól mert szerény vagyok nemtudom vagy nemtudok normálisan beszélni de ezen nekem is változatni kéne :/
2012. szept. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 TOMAtm ***** válasza:
25%
ha nem vagy egy brad pit ne nyomulj angelinára,elégedj meg bettyvel a csúnya lánnyal.
2012. szept. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Azt nem írtad, miben nyilvánul meg rondaságod? Kancsal, szeplős, pattanásos, kopasz, rossz fogú, szemüveges, beszédhibás? Mindegyiken lehet segíteni. Ha egyik sem vagy, jelentkezz be olyan kozmetikushoz, aki kialakít Neked egy fazont, és utána már csak ápolnod kell magad. Meglátod, az önbizalmad is visszatér. Csak türelem.
2012. szept. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Második ez fura, mert én rengeteg csúnya fiút és lányt látok szép párjukkal. Ha így működnek a világ, akkor csak csúnya párok és szép párok lennének, de nem így van. Én csak szeretnék egészséges lenni és elfogadni, hogy ocsmány fiúként is merjek kezdeményezni lányoknál és ne féljek tőlük, mert nem a külső a lényeg, hanem a belső.
2012. szept. 19. 20:04
 5/10 anonim ***** válasza:
Még mindig nem tudtuk meg hogy miért vagy csúnya :D
2012. szept. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Akit érdekel, írjon priviben és leírom, sőt akár képet is küldök magamról. Nem akarom, hogy felismerjenek, sajnos eléggé egyedi vagyok külsőre, sokan könnyen felismernek így.
2012. szept. 19. 20:45
 7/10 anonim ***** válasza:
csak abba ténybe gondolj bele, ha a "szép" emberekkel csak "szép" emberek jönnének össze, akkor a földön csak "szép" emberek lennének. ergo a statisztika is azt mutatja, hogy pont ugyan annyi esélyed van a város legjobb csajánál, mint a legrondábbnál. amúgy meg légy magabiztos, a belsőddel ellensúlyozd a külsőd, csináld amiben jó vagy. és mindig légy humoros és pozitív szemléletű!!!!!!! meglátod minden más lesz
2012. szept. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"ergo a statisztika is azt mutatja, hogy pont ugyan annyi esélyed van a város legjobb csajánál, mint a legrondábbnál. "

Ez nem igaz, a statisztikák szerint a vonzó embereknek átlagosan vonzóbb a párjuk is. Ez persze nem jelenti, hogy ne lennének kivételek, de a tendencia ez.

2012. szept. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ugyanolyan vagyok, mint te, csak lány változatban.
2013. szept. 28. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nos, változott valami így jó pár évvel később?
2018. aug. 15. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!