Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért nem hisz nekem már az...

Miért nem hisz nekem már az anyukám?

Figyelt kérdés

Volt egyszer egy olyan hogy hazudtam hogy rosszul érzem magam mert rosszba voltam a barátnőimmel.

Utána már azt is mondta az apukám hogy lehet a láznál is csalni (ez már egy igazi betegség volt) hogy ha krétát eszek..mert ugye akkor meg lázam is volt..

Most meg ugye a kimerültségtől rosszul éreztem magam és itthon maradtam anyu meg már azt kiabálta hogy megint nem akartam iskolába menni.. :(

Már soha nem fognak nekem hinni?

(tegnap is lázas lehettem de nem voltam itthon,a barátnőim mondták a tünetekből megálapitva)


2010. okt. 21. 15:12
 1/10 anonim ***** válasza:
A krétától nem lesz senki sem lázas...
2010. okt. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom!! Apu ezt mondta
2010. okt. 21. 15:18
 3/10 anonim ***** válasza:

Fognak hinni neked, ha tényleg őszinte leszel velük.


Nem tudom, hogy lógós csajszi vagy, de ha én is azt látnám a gyerekemen, hogy mindent elkövetne azért, hogy ne menjen iskolába és ez rendszeressé tenné, háááát én sem hinnék neki.


De ha komolyabb betegséged lenne, hidd el, azt észrevennék a szüleid! (pl. tüszös mandulagyulladás, tüdőgyulladás stb.)

2010. okt. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Már megint az a 13 éves lány vagy, aki minden baromsággal ide jön panaszkodni? :O
2010. okt. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nem vagyok lógós 1-szer fordult elő azt olvashatjátok hogy miért!!

Én mindent elmondok anyunak!! pl: a barátommal le vagyok fényképezve Ő látta elösször..

Szóval nincs oka nem hinni nekem mert tényleg mindenről tud.

2010. okt. 21. 15:54
 6/10 anonim válasza:
50%
Küld el őket a faszba :) Mond nekik h mi a fasz* csinálj h higgyenek neked :) mert te bármit mondasz ugyis azt hiszik ell amit akrnak:)
2010. okt. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

:( csak az bánt hogy én el mondok az anyukámnak tényleg mindent,aki meg hazudozik az anyjának meg kihasználja az anyját annak hisznek a szülei..

Nekem meg nem :(

2010. okt. 21. 16:07
 8/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretem a szüleim
2010. okt. 21. 16:08
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én 23 éves vagyok,talán normális tanácsot tudok neked adni.

Én meg mondanám a helyedben anyudnak,hogy nagyon sajnálom,hogy annak idején hazudtam,nagyon megbántam,és többet ilyen nem lesz,és nagyon szeretném visszaszerezni a bizalmát.Ez szerintem be fog válni.

2010. okt. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Szerinted ezt még nem mondtam?? Kicsit más szóval de így: "Anya el mondtam az okát hogy miért hazudtam de nagyon megbántam"
2010. okt. 21. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!