Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukám az imént sírva hívott...

Anyukám az imént sírva hívott fel, hogy még mindig nem talál senkit magának. Hogyan tudok neki segíteni? A társkereső oldalakban nem hisz, és nem is regisztrál sehová, csak abban bízik, hogy a munkahelyére beállít a nagy Ő.

Figyelt kérdés
Rossz így látni, mert imádom, és feladnám a saját boldogságomat azért hogy neki jó legyen!! Eddig sosem volt olyan igazi kapcsolata, ami boldog és felhőtlen lett volna, pedig egy tündéri, kedves, barátságos és szép nő. Hogy segítsek, mit csináljak?
2009. dec. 9. 12:56
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
67%
Semmit nem tehetsz. Én sem mondhatom el magamról, hogy boldog párkapcsolatom lett volna, pedig már a harmincas éveim elejét is elhagytam, csúnya sem vagyok, céda sem. Engem már speciel nem is érdekel társkapcsolat lehetősége, legalábbis jó ideig nem.
2009. dec. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
96%
Próbáld meg a társkeresésre rábeszélni.Vannak normális társra vágyó emberek is a neten,én is itt találtam meg a mostani férjemet,egy válás után.Azóta is boldogan élünk,és most várjuk az első kisbabánkat.
2009. dec. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
85%

Mi a kereszt anyumnak bizony a társkeresőoldalon találtunk partnert.Ő sem hitt benne,de végül is összejött a jelenlegi férjével..

Mi először a tudta nélkül feladtuk a hirdetést.természetesen azoknak a férfiaknak akik írtak,elmondtunk,hogy ő még nem tud róla,de mi mindent elmondunk neki,ha tényleg udvarolni akar,és komoly kapcsolatot keres a férfi is..Voltak olyan férfiak akik egyből arra mentek,hogy csak a szex kell nekik..Ilyeneket töröltünk..Majd jött 1-2 aki tudtuk,hogy soha nem jönne be neki mert legalább 15-20 évvel fiatalabbak voltak..Majd amikor jelentkezett egy férfi,és elmondta,hogy ő is elég ideges,és komolya kapcsolatot akar ,mert nem szeretne öregkorára egyedül maradni..Ő szimpatikus volt nekünk,és ezt elmondtunk a Kereszt anyunak..Hazudnék ha azt mondanám,hogy nem volt mérges! de nagyon is mérges volt,viszont hétvégén mégiscsak találkoztak,ennek lassan 6 éve!!Nemrég mondta,hogy végtelenül hálás mert a férje egy áldott jó ember..

Nem tudom,hogy most ezt érdemes csinálni,nekünk bejött..

Hátha neked is bejönne.így legalább te hamarabb lerázod,kiszúrod azokat akik csak szexre mennek,vagy csak poénkodnak.Ezektől meg tudod kímélni az anyukádat!

Vagy fizess be neki olyan busz kirándulásokat (régen mindig volt olyan kirándulás ami termék bemutatóval együtt járt)Ott is tud ismerkedni...

2009. dec. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
86%

Nekem van egy ötletem, ami több embernek bejött a környezetemben ilyen-olan élethelyzetekben.


Irja le egy papirra, hogy mit szeretne /társ/. Olvassa el naponta többször, ahányszor csak tudja. Minden nap tegyen meg öt apró /bármilyen/ lépést a cél érdekélben. Pld. ma egy új rúzst teszek fel, amitől jobban érzem magam. Vagy: ma többet mosolygok a szokásosnál és igy tovább. Állitólag ezek a praktikák bevonzák a vágy tárgyát és megkapja, amit annyira szeretne. Sok sikert Kedves Édesanyádnak!

2009. dec. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
44 éves, és hajthatatlan. Nem lehet rávenni egyszerűen, pedig én is társkeresőn találtam a párom akivel 7 éve együtt vagyok, és van egy babánk is. Már engem is sírógörcs kerülget mert sajnálom és szeretem, és valahogy segíteni szeretnék neki.
2009. dec. 9. 13:11
 6/27 A kérdező kommentje:
hű, hát nem is tudom hogy a tudta nélkül felmerném-e tenni ilyen oldalra. Mert akkor már képpel tenném, és ha valaki felismeri? Ezt a praktikát is említem neki, de írjatok még ha van ötlet! Légyszi:)))
2009. dec. 9. 13:14
 7/27 anonim ***** válasza:
90%
Mondj neki jó példákat. Én is társkeresőn ismertem meg a férjem. Ez nemcsak időseknek van vagy lúzereknek. Ezt a hitet kellene eloszlatni benne. Esetleg regisztráld őt be te és mutasd meg a leveleket, akiket kap. Arra az esély, hogy a munkahelyére csak úgy beállít a nagy Ő az kb. 0,01%.
2009. dec. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Még ha regisztrálná is magát, akkor is képet tuti nem tenne fel, pedig ezzel az esély 0. Feltenném, csak félek hogy valaki felismeri és megemlíti neki.
2009. dec. 9. 13:24
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Kockázat nélkül, nincs nyereség, kérdező! Én bizony feltenném.
2009. dec. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Talán igazad van. Tudtok valami olyan társkereső oldalt ajánlani, ahol ilyen 40 körüli emberek jó sokan vannak? Megnézem és átrágom még.
2009. dec. 9. 13:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!