Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogy mondjam el a 12 éves...

Hogy mondjam el a 12 éves lányomnak, hogy nem fukarságból nem vettem neki Iphone 15-öt,hanem egyszerűen nem tudok több havi költséget bevállalni a jelenlegi helyzet mellé?

Figyelt kérdés
A kislányom már ősszel nagyon akarta, azonban mondtam neki, hogy a lakáshitelünk és egy kisebb hitel miatt(szükséges dologra, kazáncsere miatt) már nem tudok havonta több költést bevállalni, így is éppen elég a pénz, a maradékot meg vésztartalékként félreteszem hasonló esetre. Azonban a lányom erre azt gondolta,a hogy fogamhoz verem a garast, mert nem vagyok hajlandó beáldozni a vésztartalékra félreteendő pénzt Iphonera. Egész ünnepek alatt duzzogott, nagyon csalódott volt. De még mindig mondja, hogy a következő karácsonyra nagyon örülne egynek. De én úgy gondolom, muszáj vésztartalékot félretenni, mert mi van ha például a mosógép, hűtő romlik el, vagy netán az autónk.
jan. 3. 18:13
1 2 3
 21/23 anonim válasza:
34%
ne hogy vegyel neki telot elso dolga az lesz hogy letolti a tiktokot es a instat aztan oda felrak egy csomo video vagy kep magarol ami nagyon cringe. most is tele van ilyenekkel
jan. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%
Én is irreálisnak tartok ilyen telefont. Még magamnak is!
jan. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%

Lehet 20-on X évesen én vagyok a boomer, de egy 12 éves kislánynak, mi a jó büdös lókukinak Iphone 15???? Felnőtt emberként magamnak se veszek pedig megtehetném. Ami 1/4-ed ennyibe kerül is tökéletesen jó neki arra amire kell.....


Eszem megáll....

febr. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!